» اخبار روز

اخبار روز - ادامه

شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز رشد خوب ۲۱ هزار واحدی را تجربه کرده است.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸
شامگاه گذشته قیمت هر کیلو گوشت مرغ در فروشگاه‌های پروتئین فروشی مناطق جنوبی شهر به ۹۸.۸۰۰ تومان و هر کیلو گوجه فرنگی به ۳۸ هزار تومان رسید.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
شناور زیر سطحی بدون سرنشین ROV با حضور سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش رونمایی شد.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران از کرج تا کیلومتر بیست و پنج این محور، نیمه سنگین است.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
سازمان هواشناسی کشور از تداوم آلودگی هوا در شهرهای پرجمعیت طی ۴ روز آینده خبر داد.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: طی پنج روز آینده و به ویژه از یکشنبه تا سه‌شنبه افزایش آلودگی هوای تهران مورد انتظار است.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
دفتر نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با صدور بیانیه‌ای توضیحاتی درباره حواشی پیش آمده در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهر ارایه کرد.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
با انتشار خبر کشف تونلی در زیر ساختمان راه‌آهن اهواز متعلق به جنگ جهانی در شبکه‌های اجتماعی، سرپرست معاون اداره کل میراث‌ فرهنگی خوزستان، گفت: در حال هماهنگی برای دریافت مجوز از راه‌آهن برای بازدید مج

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۶
آمریکا و متحدانش، کشورهای لیبریا، جزایر مارشال و پاناما را تحت فشار گذاشته تا نظارت بر کشتی‌های حامل پرچم خود را افزایش داده و اطمینان حاصل کنند نفت روسیه را که بالاتر از سقف قیمت گروه هفت فروخته می‌ش

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵
مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان گفت: بیش از ۵۰ درصد از مسکن‌های روستایی خوزستان مقاوم‌سازی و نوسازی شده‌اند.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵
وزیر دفاع آمریکا در یک کنفرانس مطبوعاتی ادعا کرد، کشورش در حال رایزنی با مصر و قطر برای اجرایی شدن مجدد آتش‌بس در غزه است.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۴
یک سرهنگ بازنشسته رژیم صهیونیستی از فرار افسران ارشد ارتش این رژیم از جنگ با رزمندگان مقاومت فلسطین در جریان نبرد «طوفان الاقصی» پرده برداشت.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۴
در بحبوحه تنش‌ها با کره‌شمالی، کره‌جنوبی از پرتاب موفقیت‌آمیز اولین ماهواره تجسسی نظامی ساخت کشور خود خبر داد.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۹:۰۴
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تلاش مجلس تسهیل‌ سرمایه‌گذاری در بورس است لذا در صورت لزوم احکامی را در لایحه بودجه سال آینده برای بهبود بازار سرمایه مدنظر قرار خواهد داد.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۹:۰۴
معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در حال حاضر ۲۵ پروژه خانه بهداشت با اعتبار ۲۷۵ میلیارد ریال در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در حال اجرا است.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۹:۰۳
رهبر معظم انقلاب‌اسلامی پس از شهادت سردار سلیمانی انتقام اصلی از آمریکایی‌ها را «پایان دادن به حضور فسادبرانگیز آمریکا در این منطقه» اعلام کردند و سیلی سخت‌تر را «غلبه نرم‌افزاری بر هیمنه پوچ استکبار»

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۹:۰۳
کاپیتان سابق تراکتور ضمن انتقاد از شرایط قرمزپوشان گفت: اتفاقاتی که در باشگاه تراکتور می‌افتد فراتر از دلالی بوده و باعث فراری شدن نفرات برجسته و شاخص از این تیم شده است.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۹:۰۲
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: طی پنج روز آینده با توجه به پایداری و سکون هوا، غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به‌ویژه در کرج، تهران، اراک و اصفهان افزایش می

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۹:۰۲
در این گزارش به بررسی قیمت کالاهای اساسی در بازار قزوین پرداخته شده و مواردی از قبیل عرضه گوشت‌های داخلی و وارداتی تنظیم بازار، گران شدن حبوبات، داغ بودن بازار شور و ترشی و همچنین بوی گرانی میوه با تو

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۹:۰۲
فرماندار خاش گفت: با توجه به فرصت کم باقیمانده تا پایان سال، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های شهرستان که تعهداتی در حوزه اشتغال و حمایت از کارآفرینی دارند، باید به آنها عمل کنند.

۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۹:۰۱