کد خبر : ۹,۵۰۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۹:۵۰
انجام ممیزی آزمایشگاههای نفت پایانه های نفتی ایران
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از انجام ممیزی داخلی استاندارد بین المللی ISO/IEC 17025 در آزمایشگاه های نفت پایانه های نفتی ایران خبرداد
به گزارش خارگ نیوز، عباس اسدروز اظهار داشت : در راستای اجرای الزامات و استمرار استاندارد بین المللی ISO/IEC 17025 ممیزی داخلی این استاندارد مطابق برنامه زمانبندی شده در آزمایشگاه نفت پایانه های نفتی ایران در حال انجام است . 
 
 
وی افزود : استاندارد  ISO/IEC 17025یک استاندارد بین المللی است که در زمینه مدیریت آزمایشگاه های آزمون و کالیبراسیون بوده و به آنها اعتباردهی می دهد و  برآورده کردن الزامات این استاندارد و استقرار آن در آزمایشگاه باعث اعتبار نتایج آزمون و اطمینان خاطر از صحت آنها در سطح بین الملل می باشد.
 
 
 
مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران تصریح نمود : در این راستا مطابق برنامه زمانبندی شده، ممیزی داخلی این استاندارد با همکاری شرکت مشاور طرح کیفیت فراگیر در آزمایشگاه های مناطق خارک،شمال و پارس جنوبی برنامه ریزی گردید که این امر در آزمایشگاه پایانه نفتی شمال درحال انجام و ممیزی سایر مناطق نیز طی هفته های آتی انجام خواهد شد.
 
 
 
براساس این گزارش، ممیزی خارجی این استاندارد طی ماه آتی توسط مؤسسه اعتباردهی TURKAK و با حضور ممیزین خارجی صورت خواهد پذیرفت.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید