کد خبر : ۹۳۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۰:۴۸
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تامین مالی پروژه‌های نفتی خارگ، گفت: باید تلاش شود روابط صنعت نفت با مردم تقویت شود.
فریدون حسنوند ظهر دوشنبه در بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس از پایانه های صادرات نفت خام در جزیره خارگ اظهار داشت: فرهنگ کار و تلاش را به خوبی در جزیره خارگ می‌بینیم و تلاش گسترده‌ای برای فعالیت و کار قابل مشاهده است.


وی با اشاره به اینکه نگاهی حمایتی نسبت به صنعت نفت و حوزه تولید و صادرات داریم، خاطرنشان کرد: روابط بین صنعت نفت و مردم باید تقویت شود و کمیسیون انرژی مجلس نیز همکاری گسترده‌ای در این زمینه خواهد داشت.


رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تلاش کمیسیون انرژی مجلس برای تامین منابع مالی جدید برای تکمیل پروژه‌های پایانه های نفتی ایران در خارگ خبر داد و افزود: از همه ظرفیت‌ها برای توسعه صنعت نفت استفاده خواهیم کرد.


وی با بیان اینکه تاریخ جزیره خارگ بیانگر مقاومت و ایستادگی این جزیره است، ادامه داد: جزیره خارگ به اندازه روزهای جنگ بمباران شد ولی همیشه ایستادگی کرد و تولید و صادرات نفت ادامه داشت.


حسنوند افزود: نخستین سفر اعضای کمیسیون انرژی مجلس پس از خروج آمریکا از برجام به جزیره خارگ بوده است تا با راهکارهای مناسب زمینه توسعه و تثبیت وضعیت صنعت نفت فراهم شود.


وی اضافه کرد: در سفری که به جزیره خارگ داریم گزارش‌هایی برای ارائه به دستگاه‌های ذیربط تهیه می‌شود و امیدواریم شاهد رفع مشکلات در بخش‌های مختلف در جزیره خارگ باشیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید