کد خبر : ۹,۰۲۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶
قرارگاه خدمت‌رسانی در جزیره خارگ تشکیل شد
خارگ نیوز: فرمانده سپاه جزیره خارگ گفت: قرارگاهی به‌منظور خدمت‌رسانی گسترده به اهالی صبور خارگ در رده‌های مختلف خدمت رسانی تشکیل شد.
به گزارش خارگ نیوز، سرهنگ سیروس حیاتی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: جزیره مقاوم خارگ به عنوان یکی از مراکز حساس و خط مقدم جبهه اقتصاد ایران اسلامی بشمار می‌رود و ناحیه مقاومت ثارالله خارگ به عنوان پیشران و حامی جهش تولید در قلب صادرات ایران اسلامی همواره در کنار صنعت مردان و اهالی صبور این جزیره است.
 
وی افزود: در حوزه راه اندازی کارگاه‌های جهادی بسیج در خارگ به عنوان مولد این امر نقش آفرین بوده و یک کارگاه تولید ماسک و تولید دستکش به همت والای جهادگران خارگی تشکیل داده است.
 
فرمانده سپاه خارگ تصریح کرد: کمک به مدافعان سلامت جزیره ازجمله مأموریت‌های مهم این ناحیه مقاومت در طول انتشار این ویروس در سطح جزیره بوده است و به همین منظور قرارگاهی به‌منظور خدمت‌رسانی گسترده به اهالی صبور خارگ در رده‌های مختلف خدمت رسانی تشکیل شد.
 
حیاتی گفت: نقشه راه گروه‌های خدمت رسان در این طرح بر اساس نیازهای هر منطقه متفاوت است و جهادگران تلاش دارند محدودیت‌ها به‌طور کامل از منطقه هدف آنان رفع شود.
 
فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ خاطر نشان کرد: کارگاه تولید ماسک جهادی شهید سید مجید حسینی با حضور ۲۵ خواهر جهادگر خارگی روزانه بین ۳۰۰ الی ۴۰۰ ماسک تولید و به صورت رایگان در اختیار نیازمندان قرار می‌دهد همچنین امروز از ظرفیت‌های موجود در منطقه از تلاش‌های صورت گرفته جهادگران خارگی توسط این ناحیه مقاومت به نحو مقتضی تقدیر به عمل‌امد و مطمئناً بسیج قدردان همت والای این جهادگران خواهد بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید