کد خبر : ۸,۷۳۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴
پیام مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران بمناسبت روز خبرنگار
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران ، با صدور پیامی روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
به گزارش خارگ نیوز، متن کامل پیام عباس اسدروز به این شرح می باشد.
 
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
 
 
(( ن والقلم و مایسطرون ))
 
هفدهم مردادماه به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است؛ و این روز یادآور بزرگ مردان و زنانی است که با قلم و زبان روشنگرشان تصویری صادقانه از نمای جامعه خویش را در عمق جان و اندیشه ها ترسیم می کنند.
 
در دنیای کنونی این خبرنگاران رسانه ها هستند که با تیزهوشی ودقت، نقش واسطه بین مردم و مسئولان را ایفا می کنند و با ایفای نقش صحیح خود می توانند جامعه را به سوی پیشرفت سوق دهند و از مسائل حاشیه ای پرهیز کنند.
 
بی تردید همانگونه که خبرنگاران به‌عنوان راویان صدیق جامعه با زبان گویای خود در عرصه اطلاع‌رسانی گام بر می‌دارند تا حقایق را به‌درستی و با شفافیت به مردم برسانند؛ به‌عنوان مشاوران عرصه ارتباطات و رسانه ای مدیران و کارکنان صنعت نفت در راه اعتلا، توسعه و پیشرفت این صنعت عظیم گام بر می دارند و با درایت و دوراندیشی خود با توجه به منافع ملی، زمینه ساز تحقق اهداف و اولویت های نظام و دولت و مردم عزیز ایران اسلامی می باشند و البته در شرایط حساس و ویژه کنونی نقش بسیار مهمی در تقویت امنیت روانی و حفظ فضای امید و اعتماد در جامعه دارند.
 
اینجانب به‌پاس یک سال تلاش در این جایگاه رفیع، ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و همه فعالان عرصه آگاهی و روشنگری به ویژه خبرنگاران عزیز فعال در حوزه صنعت نفت در سراسر کشور تبریک عرض می‌کنم؛ سربلندی و موفقیت همه شما منادیان حقیقت را از پروردگار سبحان خواستارم.
 
 
 
عباس اسدروز
 
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید