کد خبر : ۸,۲۴۲
۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۵
به همت جهادی متخصصین پایانه های نفتی ایران بومی سازی قطعات استراتژیک صنایع انرژی
خارگ نیوز: رئیس پایانه نفتی خارگ گفت: با همت جهادی پرسنل پایانه های نفتی ایران قطعات مخازن استراتژیک نفت و همچنین قطعات حوزه دریانوردی و عملیاتی در این شرکت بومی سازی شده است.
به گزارش خارگ نیوز، سید محمد جواد موسوی در نشست مدیران ارشد نفت و پتروشیمی با عضو کمیسیون انرژی و نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در جزیره خارگ اظهار داشت: شرکت پایانه های نفتی ایران در چند منطقه جغرافیایی در حال فعالیت است.
 
وی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین پایانه های نفتی ایران، پایانه نفتی خارگ است که وظیفه ذخیره سازی و صادرات ایران اسلامی را بر عهده دارد.
 
رئیس پایانه نفتی خارگ افزود: با همت جهادی پرسنل پایانه های نفتی ایران قطعات مخازن استراتژیک نفت و همچنین قطعات حوزه دریانوردی و عملیاتی در این شرکت بومی سازی شده است.
 
وی تصریح کرد: با دستور مدیرعامل پایانه های نفتی ایران و رئیس شرایط اضطرار منطقه خارگ، اولین جلسه مبارزه و پیشگری از ویروس کرونا در این جزیره برگزار شده و در این زمینه اقدامات بسیار مناسب در حوزه مختلف صورت گرفته است.
 
موسوی گفت: شرکت پایانه های نفتی ایران در حوزه توجه به مسئولیت‌های اجتماعی بعنوان یکی از نمایندگان وزارت نفت سرآمد است. اقدامات بسیار مناسبی در زمینه حمل و نقل دریایی، کلاس های هنری، کنکور برای اهالی بومی به سرانجام رسانده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید