کد خبر : ۸۲
۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۹
پیشرفت 97 درصدی پروژه ساخت عرشه سکوی سرچاهی میدان مشترک سلمان
خارگ نیوز:پروژه ساخت عرشه سکوی سرچاهی S1 میدان مشترک سلمان به وزن حدود 1000 تن با پیشرفت 97 درصدی در یارد خرمشهر به سرعت در حال اجراست و به زودی آماده بارگیری و حمل و نصب خواهد شد.
به گزارش خارگ نیوز، در بازدید مهندس علیخانی معاونت تولید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مهندس بورد مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران و هیات همراه از کارگاه ساخت پروژه سکوی سرچاهی S1 میدان مشترک سلمان و پروژه ساخت سکوهای سرچاهی A20 و A21 میدان ابوذر در یارد خرمشهر، ضمن بررسی وضعیت این پروژه‌ها و برگزاری جلسه با پیمانکاران مربوطه، تصمیمات مناسبی به منظور تسهیل در ادامه روند آنها اتخاذ شد.


مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش شرکت‌های داخلی در ساخت تاسیسات مهم صنعت نفت دریایی، بر شتاب‌بخشی اجرای این پروژه‌ها تاکید کرد.


مهندس بورد و هیات همراه همچنین از پروژه ساخت سکوی فروزان بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفتند.


گفتنی است، پایه سکو و خطوط لوله زیردریایی پروژه سکوی سرچاهی S1 میدان سلمان نصب شده و کار ساخت عرشه نیز دارای پیشرفت 97 درصدی است. همچنین در پروژه ساخت و نصب سکوهای سرچاهی A20 و A21 میدان ابوذر نیز پایه هر دو سکو نصب شده و خط لوله دریایی آماده نصب است. ساخت عرشه این سکوها در حال حاضر با پیشرفت 32 درصدی در حال انجام است.


با حمل و نصب این سکوها در محل مورد نظر، تولید از این میادین افزایش خواهد یافت.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید