کد خبر : ۷۰۲
۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۰
دور سوم سفرهای شهرستانی استاندار بوشهر با موضوع اشتغال و اقتصاد روستایی با سفر به شهرستان کنگان آغاز شد.
همزمان با سفر استاندار بوشهر به شهرستان کنگان، عملیات اجرایی لایروبی حوضچه بندر پرک کنگان، احداث ۱۰۰ واحد مسکن روستایی و ساخت ۹ پارک ساحلی آغاز شد.

در دور سوم سفرهای استاندار بوشهر به شهرستان‌ها،اشتغال و اقتصاد روستایی بررسی و یک نمایشگاه از محصولات روستایی به مدت سه تا 7 روز راه اندازی می‌شود.

دور اول و دوم سفرهای شهرستانی استاندار بوشهر مسائل توسعه‌ای، عمرانی و طرح‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر مورد بررسی قرار گرفت.

براساس این گزارش که توسط روابط عمومی استانداری بوشهر در پایگاه اطلاع رسانی استانداری انتشار یافته است، هنوز عبدالکریم گراوند سفر رسمی در مقام استاندار به جزیره خارگ نداشته است، گرچه در مقام معاونت سیاسی و امنیتی استانداری سفرهای متعددی به جزیره داشته و نشست های عمومی برگزار نموده است.

خواست عمومی اهالی شریف خارگ حضور استاندار در جزیره و بررسی مسائل و مشکلات جزیره از نزدیک می باشد.

البته شایان ذکر است که تاکنون فرماندار بوشهر بیشترین دور سفرهای شهرستانی خود را به جزیره خارگ داشته و دولت در جزیره خارگ کارنامه قابل قبولی در حوزه های احیای زیر ساخت ها دارد، و از نگاه ویژه استاندار به مسائل و مشکلات جزیره خارگ نباید غافل بود، ولی این یک خواست عمومی ست که بارها توسط بازدیدکنندگان این پایگاه اطلاع رسانی مطرح شده است .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید