کد خبر : ۶۳۲
۷ شهریور ۱۳۹۸ ۲۳:۱۱
اعزام گروه نمایشی از جزیره خارگ به کشور هند
خارگ نیوز : رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جزیره خارگ گفت: سه کار از گروه هنری آراکیا به بیست و هفتمین المپیاد تئاتر هند راه یافته است و این گروه به اسپانسری سبزی مارکت خودکفا و همکاری مدیریت عملیات عملیات عمومی به کشور هند اعزام شدند.

به گزارش خارگ نیوز، محمد اسدی زاده اظهار داشت: هنر تئاتر زمانی می‌تواند سیر صعودی را طی کند که بتواند با موضوعات عامه پسند و مردمی ارتباط تنگاتنگی با مخاطبان خود برقرار کند. سعی شده متون نمایشی انتخاب شود که هم عام‌پسند باشد و هم به روز که در سطح جشنواره های معتبر مورد قبول واقعه شود.

وی افزود: هنر نمایش و تئاتر به علت زنده بودن کار، نیازمند مخاطب مستقیم برای ایجاد انگیزه لازم در بین هنرمندان فعال در این عرصه است و از برنامه های اینده این اداره اجراهای نمایش هفتگی و تولید آثاری است که مورد استقبال عموم مردم قرار گیرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جزیره خارگ تصریح کرد: از برنامه های این اداره با همکاری انجمن هنرهای نمایشی، تدوین برنامه میان مدت پنج ساله به دنبال مخاطب سازی و جذب و تربیت نخبه های هنری نمایش و تئاتر در جزیره مقاوم خارگ است.

اسدی زاده خاطرنشان کرد:  سه کار از گروه هنری آراکیا به بیست و هفتمین المپیاد تئاتر هند راه یافته است که عبارت اند از : آدم برفی؛ نویسنده و کارگردان عباس منظری ؛حاجت؛ نویسنده و کارگردان عباس منظری،رقص باد ها، نویسنده سروش مومنی کارگردان عباس منظری وعلی سنامیری همچنین این گروه به اسپانسری سبزی مارکت خودکفا  و همکاری مدیریت عملیات عملیات عمومی به کشور هند اعزام شدند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید