کد خبر : ۶,۱۸۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۳۵
نمایندگان ۹ کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی امروز مشخص شدند
خارگ نیوز: نمایندگان ۹ کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی امروز مشخص شدند.
، هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با رؤسای شعب ۱۵ گانه پس از بررسی‌های متعدد شکایات واصله از سوی نمایندگان درباره امتیازات برای کمیسیون‌ها، در نهایت ترکیب ۹ کمیسیون تخصصی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تعیین تکلیف کرد.
 
اسامی اعضای ۹ کمیسیون تخصصی مجلس به شرح زیر است:
 
*کمیسیون اقتصادی
 
۱- محمدرضا پورابراهیمی داورانی
 
۲- محمدحسین حسین زاده بحرینی
 
۳- سید احسان خاندوزی
 
۴- احمد امیرآبادی فراهانی
 
۵- مهدی طغیانی
 
۶- غلامرضا مرحباء
 
۷- علی رضائی
 
۸- سیدناصر موسوی لارگانی
 
۹- انور حبیب زاده بوکانی
 
۱۰- شهباز حسن پور بیگلری
 
۱۱- محمد باقری
 
۱۲- محمد علی پور
 
۱۳- مجتبی توانگر
 
۱۴- محسن علیزاده
 
۱۵- سیدغنی نظری خانقاه
 
۱۶- مسلم صالحی
 
۱۷- عفت شریعتی کوهبنانی
 
۱۸- سمیه محمودی
 
۱۹- سید لفته احمدنژاد
 
۲۰- محمد صفایی دلوئی
 
۲۱- صمداله محمدی
 
۲۲- سید کاظم موسوی
 
*کمیسیون اجتماعی
 
۱- علی اصغر عنابستانی
 
۲- علی بابایی کارنامی
 
۳- سید کریم حسینی
 
۴- سیداحسان قاضی زاده هاشمی
 
۵- حسن لطفی
 
۶- حسین گودرزی
 
۷- سید سلمان ذاکر
 
۸- خلیل بهروزی فر
 
۹- مهدی عیسی زاده
 
۱۰- علی زنجانی حسنلوئی
 
۱۱- سید حمزه امینی
 
۱۲- عباس گودرزی
 
۱۳- مجید انصاری
 
۱۴- ولی اسماعیلی
 
۱۵- علی اکبر بسطامی
 
۱۶- فاطمه رحمانی
 
۱۷- اردشیر مطهری
 
۱۸- مهدی شریفیان
 
۱۹- فاطمه قاسم پور
 
۲۰- حسین حاتمی
 
۲۱- کیومرث سرمدی واله
 
*کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
 
۱- وحید جلال زاده
 
۲- شهریار حیدری
 
۳- یعقوب رضازاده
 
۴- ابراهیم رضایی
 
۵- علی علی زاده
 
۶- سید احمد آوایی
 
۷- مجتبی ذوالنوری
 
۸- جلیل رحیمی جهان آبادی
 
۹- عباس مقتدایی خوراسگانی
 
۱۰- سيدعلی آقازاده دافساری
 
۱۱- محمود احمدی بیغش
 
۱۲- روح اله حضرت پور
 
۱۳- جواد کریمی قدوسی
 
۱۴- محسن پیرهادی
 
۱۵- مهدی سعادتی بیشه سری
 
۱۶- محمود عباس زاده مشکینی
 
۱۷- ابراهیم عزیزی
 
۱۸- ابوالفضل عمویی
 
۱۹- سارا فلاحی
 
۲۰- عباس گلرو
 
۲۱- فدا حسین مالکی
 
۲۲ - حسین نوش آبادی
 
۲۳- زهره الهیان
 
*کمیسیون انرژی
 
۱- فریدون عباسی دوانی
 
۲- مصطفی نخعی
 
۳- موسی احمدی
 
۴- هادی بیگی نژاد
 
۵- مالک شریعتی نیاسر
 
۶- سیدموسی موسوی
 
۷- عبدالکریم جمیری
 
۸- احمد مرادی
 
۹- فریدون حسنوند
 
۱۰- سهراب گیلانی
 
۱۱- حبیب آقاجری
 
۱۲- روبرت بگلریان
 
۱۳- قاسم ساعدی
 
۱۴- حسین حسین زاده
 
۱۵- عبدالعلی رحیمی مظفری
 
۱۶- ابراهیم متینیان
 
۱۷- محمدطلا مظلومی آبزرگه
 
۱۸- کیوان مرادیان کوچکسرایی
 
۱۹- مجید ناصری نژاد
 
۲۰- رمضانعلی سنگدوینی
 
۲۱- منصور شکرالهی
 
۲۲- پرویز محمدنژاد قاضی محله
 
۲۳- علیرضا ورناصری قندعلی
 
*کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات

۱- جعفر قادری
 
۲- محمد مهدی مفتح
 
۳- محمد خدابخشی
 
۴- الیاس نادران
 
۵- سید شمس‌الدین حسینی
 
۶- مهرداد گودرزوند چگینی
 
۷- غلامرضا تاجگردون
 
۸- سیدمحمدرضا میرتاج الدینی
 
۹- رحیم زارع
 
۱۰- عبدالرضا مصری
 
۱۱- حمیدرضا حاجی‌بابایی
 
۱۲- علیرضا شهبازی
 
۱۳- آرش زره تن لهونی
 
۱۴- ولی اله فرزانه
 
۱۵- غلامحسین کرمی
 
۱۶- جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی
 
۱۷- رجب رحمانی
 
۱۸- مجتبی رضاخواه
 
۱۹- محسن زنگنه
 
۲۰- محمدرضا دشتی اردکانی
 
۲۱- عیسی جعفری
 
۲۲- بهروز محبی نجم‌آبادی
 
۲۳- احسان ارکانی
 
*کمیسیون عمران
 
۱- علی نیک زاد ثمرین
 
۲ - احمد دنیامالی
 
۳- علیرضا پاک فطرت
 
۴- اقبال شاکری
 
۵- احمد جباری
 
۶- صدیف بدری
 
۷- کمال علی پورخنکداری
 
۸- محمدرضا رضائی کوچی
 
۹- اسماعیل حسین زهی
 
۱۰- منصور آرامی
 
۱۱- سیدالبرز حسینی
 
۱۲- عادل نجف زاده
 
۱۳- علی اصغر خانی
 
۱۴- علی آذری
 
۱۵- آرا شاوردیان
 
۱۶- غلامرضا شریعتی اندراتی
 
۱۷- مجتبی یوسفی
 
۱۸- کمال حسین پور
 
۱۹- رحمت اله فیروزی پوربادی
 
۲۰- شارلی انویه تکیه
 
۲۱- غلامعلی کوهساری
 
۲۲- محمد سرگزی
 
۲۳- احمد محرم زاده یخفروزان
 
*کمیسیون صنایع و معادن
 
۱- رضا تقی پورانوری
 
۲- محمدحسین فرهنگی
 
۳- سیدمحسن دهنوی
 
۴- عزت اله اکبری تالارپشتی
 
۵- سیداحمد رسولی نژاد
 
۶- علی اکبر کریمی
 
۷- مصطفی طاهری
 
۸- اله وردی دهقانی
 
۹- روح اله ایزدخواه
 
۱۰- حجت اله فیروزی
 
۱۱- علی جدی
 
۱۲- روح اله عباس پور
 
۱۳- سیدجواد حسینی کیا
 
۱۴- مصطفی رضاحسینی قطب آبادی
 
۱۵- علیرضا سلیمی
 
۱۶- معصومه پاشائی بهرام
 
۱۷- عبدالناصر درخشان
 
۱۸- بهزاد رحیمی
 
۱۹- سیدعلی موسوی
 
۲۰- لطف اله سیاه کلی
 
۲۱- فرهاد طهماسبی
 
۲۲- مهدی عسگری
 
۲۳- یوسف داودی
 
*کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی
 
۱- جلال محمودزاده
 
۲- سیدجواد ساداتی نژاد
 
۳- غلامرضا نوری قزلجه
 
۴- محمدجواد عسکری
 
۵- ذبیح الله اعظمی ساردوئی
 
۶- سمیه رفیعی
 
۷- رحمت اله نوروزی
 
۸- پرویز اوسطی
 
۹- محمد رشیدی
 
۱۰- معین الدین سعیدی
 
۱۱- امیر قلی جعفری بروجنی
 
۱۲- محمدتقی نقدعلی
 
۱۳- علی اکبر علیزاده برمی
 
۱۴ - جعفر راستی
 
۱۵- منصورعلی زارعی کیاپی
 
۱۶ - احد آزادی خواه
 
۱۷- سیدصادق طباطبائی نژاد
 
۱۸- عباس جهانگیرزاده
 
۱۹- حسین رئیسی
 
۲۰- عبداله ایزدپناه
 
۲۱- محمد سبزی
 
۲۲ - علیرضا نظری
 
۲۳- امان اله حسین پور
 
*کمیسیون آموزش و تحقیقات
 
۱- اسفندیار اختیاری کسنویه یزد
 
۲- محمدمهدی زاهدی
 
۳- حبیب اله دهمرده
 
۴- علی کریمی فیروزجائی
 
۵- علیرضا منادی سفیدان
 
۶- اکبر احمدپور
 
۷- روح اله متفکر آزاد
 
۸- احمد نادری
 
۹- فرهاد بشیری
 
۱۰- احمدحسین فلاحی
 
۱۱- مهرداد ویس کرمی
 
۱۲- رضا حاجی پور
 
۱۳- محمدرضا احمدی
 
۱۴- مهدی اسماعیلی
 
۱۵- مهدی روشنفکر
 
۱۶- سیدمحمد مولوی
 
۱۷- محمد وحیدی
 
۱۸- حسین عباس زاده امامی
 
۱۹- محمدمهدی فروردین
 
۲۰- امان قلیچ شادمهر
 
۲۱- شیوا قاسمی پور
 
۲۲- حسین حق وردی
 
گفتنی است، اسامی اعضای ۴ «کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، فرهنگی، حقوقی و قضائی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» پس از تعیین تکلیف و نهایی شدن طی روزهای آینده از سوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام خواهد شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید