کد خبر : ۵,۱۵۳
۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۵۳
 رضا برمک پیش از ظهر پنجشنبه در نشست مسئولان کمیته امداد اظهار داشت: اداره آموزش و پرورش و مدیران مدارس در سال‌های گذشته برای برگزاری جشن عاطفه‌ها در مدارس خارگ تلاش ویژه‌ای داشته‌اند.
 
وی بیان کرد: شواهد حاکی از آن است که منطقه خارگ به لحاظ برگزاری مطلوب جشن عاطفه‌ها در مدارس در سال‌های گذشته پیشتاز بوده و مقام‌های اول تا سوم را کسب کرده است و آموزش و پرورش خارگ به خاطر این موضوع بر خود می‌بالد.
 
برمک در ادامه عنوان کرد: در کمک‌کردن به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و هزینه کرد مبالغ جمع‌آوری شده برای دانش‌آموزان محروم، عزت نفس و شخصیت انسانی آنان باید به‌طور ویژه مورد توجه قرار گیرد و کمک‌ها باید بسیار محرمانه و مخفیانه انجام شود.
 
رئیس اداره آموزش و پرورش خارگ در خصوص لزوم اجرای جشن‌هایی با عناوین جشن عاطفه‌ها و نیکوکاری در مدارس گفت: اجرای جشن‌های نیکوکاری و کمک به افراد محروم و مستمند، فرهنگ هم‌دردی و توجه به همنوع را در دانش آموزان درونی خواهد کرد.
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خارگ اظهار داشت: همکاری های مطلوب آموزش و پرورش در امر برگزاری جشن عاطفه ها و نیکوکاری باعث شده است کمیته امداد خارگ هر ساله مقام‌های اول تا سوم را در امر جمع آوری هدایای نقدی و غیر نقدی و کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت داشته است به طوری که در سال گذشته با جمع آوری مبلغ ۳۲ میلیون ریال مقام سوم استانی را کسب کرده‌ایم.
 
نورالله کهوری‌زاده بیان کرد: مانند هر ساله و مطابق شیوه‌نامه ارسالی از سوی کمیته امداد مرکزی که ارسال خواهد شد مبالغ جمع آوری شده به حساب مدارس واریز و برای دانش آموزان بی‌بضاعت همان آموزشگاه هزینه خواهد شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید