کد خبر : ۴,۹۵۹
۱ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۰۴
عبدالکریم دانش‌آموز ظهر پنجشنبه در بازدید بسیجیان و اعضای شورای اداری خارگ از شرکت‌های پتروشیمی خارگ و فلات قاره خارگ اظهار کرد: سرنوشت انقلاب اسلامی ایران به دست جوانان ایران اسلامی است و ماموریت و وظیفه همه ما این است که پاسدار انقلاب اسلامی ایران باشیم.
 
وی در ادامه افزود: حرکت و تفکر بسیجی در هر کجا باشد نتیجه آن پیروزی است، خوشبختانه در صنعت نفت کشور با حضور جوانان پرشور و انقلابی و استفاده از تفکر بسیجی در جزیره مقاوم خارگ شاهد رشد و شکوفایی صنعت نفت هستیم، خارگ خط مقدم اقتصادی کشور اسلامی ایران است در این صنعت با حرکت بسیجی در خارگ به جهاد خودکفایی در بعضی از بخش‌های این صنعت دست یافته‌ایم.
 
فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ افزود: بسیج همیشه با بصیرت در حال پیشرفت بوده است و در همه حال باید نگاهی توسعه گر داشته باشد و این نگاه در جزیره خارگ باید در صنعت نفت خصوصا در امر تولید و صادرات چندین برابر باشد.
 
دانش آموز در پایان با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر روی اقتصاد مقاومتی در تمامی امور افزود: صنعت نفت در کشور اولین خاکریز اقتصاد مقاومتی است که باید با برنامه ریزی های ویژه و مدون از این خاکریز مهم و حیاتی بخوبی حفاظت و این خاکریز توسعه محور و شاخص گرا باشد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید