کد خبر : ۴,۷۲۸
۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۱۰
 سرهنگ ایوب مبارکی اظهار کرد: با رایزنی و پیگیری‌های صورت گرفته توسط فرماندهی انتظامی بخش خارگ و پلیس راهور بخش خارگ، آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت بعد از ۳۷ سال راه‌اندازی شد.
 
 
وی اضافه کرد: در این مرکز همه کارهای آموزش رانندگی موتورسیکلت و صدور گواهینامه به‌صورت کامل انجام خواهد شد و همه اهالی شریف خارگ می توانند از آن استفاده کنند.
 
 
فرمانده انتظامی بخش ویژه خارگ تصریح کرد: بمنظور رفاه حال شهروندان پس از پیگیری‌های زیاد مسئولان، شاهد افتتاح نخستین آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت در بخش ویژه خارگ هستیم که امیدواریم با آموزش صحیح به موتورسواران شاهد کاهش صدمات و تلفات در جزیره شویم.
 
 
وی بیان کرد: مجوز صدور گواهینامه رانندگی موتورسیکلت در آموزشگاه امین توسط پلیس راهور صادر می‌شود و علاقمندان برای دریافت گواهینامه رانندگی موتورسیکلت دیگر نیازی نیست به شهرستان‌های همجوار مراجعه کنند.
 
 
مبارکی ادامه داد: افراد متقاضی گواهینامه رانندگی موتورسیکلت با ثبت‌نام در این آموزشگاه می‌توانند آموزش‌های مربوط به رانندگی موتورسیکلت را فراگیرند و پس از موفقیت در تمامی مراحل آزمون‌ها، گواهینامه موتورسیکلت توسط پلیس راهور برای آنان صادر خواهد شد.
 
 
فرمانده انتظامی بخش ویژه خارگ تأکید کرد: باید با فرهنگ‌سازی مناسب بحث استفاده از کلاه ایمنی را برای موتورسواران نهادینه کنیم تا شاهد تلفات جانی در تصادفات در جزیره خارگ نباشیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید