کد خبر : ۴,۶۱۳
۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱
محمد نوروزی‌فرد بعد از ظهر چهارشنبه در نشست مسئولان جزیره خارگ با وزیر کشور اظهار داشت: علاوه بر انجام امور صنعتی در این جزیره، عملیات عمومی نیز گام‌های مهمی در حوزه زیرساختی از جمله آب و برق و راه و رفع مشکلات انجام داده است.
 
 
وی اضافه کرد: در کنار برنامه‌های صنعتی، بر حسب وظیفه و بدون منت خدماتی را در جزیره خارگ ارائه می‌کنیم و افتخار می‌کنیم که به عنوان وظیفه این کارها را برای مردم خارگ انجام دادیم.
 
 
مدیرعملیات عمومی خارگ بیان کرد: صنعت نفت در ۱۰ سال گذشته بر اساس وظیفه کارهای خوبی را انجام داده و در مجموع ۶۰ میلیارد تومان پروژه عام‌المنفعه اجرا شده است.
 
 
وی با بیان اینکه این طرح‌های در زمینه‌های آموزشی، فرهنگی، اداری، درمانی و . . اجرا شده است، گفت: احداث ساختمان شهرداری وشورای شهر، سالن ورزشی چند منظوره، پروژه تصفه خانه آب شهری آب، سیستم جمع‌اوری پسماند در جزیره خارگ و کارخانه تبدیل به کود کمپوست جزیره از جمله این پروژه‌ها است.
 
 
نوروزی ادامه داد: تامین برق روزانه ۳.۵ مگاوات، احداث ساختمان بهزیستی و پارک ساحلی، احداث یادمان شهدای گمنام، ساختمان محیط زیست، غسالخانه، بازارچه صیادی و میوه و تره بار، احداث پنج مدرسه در مقاطع مختلف، جاده‌های پیرامونی جزیره از دیگر پروژه‌ها است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید