کد خبر : ۴,۵۹۹
۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۰۴
چالش‎ها و برنامه‎ های اجرایی شرکت پایانه های نفتی ایران در خارگ بررسی شد
خارگ نیوز: نشست هم‌اندیشی مدیرعامل و رؤسای ادارات پایانه نفتی خارگ با هدف بررسی اهداف و برنامه‌های این شرکت در منطقه عملیاتی خارگ برگزار شد.
به گزارش خارگ نیوز؛ عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با تبریک عید سعید فطر به مسلمانان اظهار داشت ، امسال ماه رمضان متفاوتی داشتیم چرا که کشور و جامعه بین المللی درگیر ویروس کرونا بودند و این ویروس مشکلات فراوانی را در بخش ها مختلف جهانی ایجاد کرد.
 
اسدروز افزود : از ابتدای شیوع این ویروس، جزیره خارگ به عنوان یکی از اولین نقاطی بود که آمادگی و اقدامات کنترلی مناسبی در حوزه های مختلف توسط شرکت های نفتی ، پتروشیمی ، نهادها و سازمان در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در آن انجام شد که با توجه به تعامل و هم افزایی خوبی که در منطقه وجود دارد نتیجه این اقدامات قرار گرفتن منطقه در وضعیت مناسب می باشد.
 
وی در ادامه به ماموریت شرکت پایانه های نفتی ایران اشاره کردند و افزودند : نقش و ماموریت شرکت پایانه‌های نفتی ایران کمک به تداوم تولید نفت و گاز و استمرار جریان صادرات نفت کشور است.
 
اسدروز ادامه داد : این شرکت در چهار منطقه عملیاتی کشور در پایانه نفتی خارگ، پایانه نفتی شمال، پایانه میعانات گازی عسلویه و منطقه عملیاتی ماهشهر ماموریت دارد و برای دستیابی به اهداف مهم و سیاست‌های راهبردی شرکت، باید از زیر ساخت‌های حیاتی کشور در این مناطق حفاظت کنیم.
 
اسدروز، بر نگهداری از زیرساخت‌ها، از جمله مخازن ذخیره سازی، خطوط لوله و اسکله‌های صادراتی تاکید و عنوان کرد: این اهداف باید در دستور کار مستمر مدیران، روسای ستادی و روسای مناطق عملیاتی قرار داشته باشد.
 
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در ادامه با اشاره به شعار سال بنام جهش تولید ، هدف از برگزاری این جلسه‌ها را استفاده حداکثری از خرد جمعی ، تبادل افکار و هم‌اندیشی درباره اهداف کلان سازمان برشمرد و افزود: با تعیین دقیق مسائل و چالش‌ها، امکان ارائه راه‌حل‌ها و تحقق اهداف پیش‌بینی شده میسر می‌شود.
 
در ادامه این نشست ، سید محمد جواد موسوی رییس پایانه نفتی خارگ ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت : در راستای دستیابی به اهداف و برنامه های شرکت ، در پایانه نفتی خارگ روزانه و به صورت مستمر با برگزاری نشست هایی با روسای ادارات، برنامه ها و چالش ها پیش رو  بررسی و در راستای حل آنها چاره اندیشی و برنامه ریزی می گردد.
 
موسوی در ادامه این نشست  به ارائه گزارش عملکرد پایانه نفتی خارگ در حوزه های مختلف پرداختند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید