کد خبر : ۴,۱۹۸
۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۵۹
 شهردار خارگ در این آئین اظهار داشت: هدف از برگزاری چنین همایشی تشویق شهروندان به انجام ورزش های همگانی و همچنین زنده نگه داشتن نام خلیج تا ابد فارس و ارج نهادن به زحمات و جان فشانی های برادران سپاه پاسداران بود.
 
 
 
عبدالحمید صفایی افزود: تشکیل زنجیره انسانی با مشارکت اقشار مختلف مردم آن هم در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس نشان از حمایت تمام قد مردم از هویت تاریخی ایران زمین است و من از همه عزیزانی که باعث برگزاری چنین مراسم پرباری شدند تشکر می‌کنیم.
 
 
وی اضافه کرد: با توجه به رشادت‌های براردان سپاه پاسداران و حساسیت‌هایی که طی روزهای گذشته از سوی رئیس جمهور آمریکا و حامیانش برای این دلیرمردان بوجود آمده بود برآن شدیم با تقدیر از سرهنگ محمدپور و همرزمانش، گامی در راستای حمایت از این عزیزان برداریم و ثابت کنیم که هر موقع که پای این آب و خاک در میان باشد، همچون برادران سپاه پاسداران در حفظ تمامیت ارضی و ناموس وطنمان کوشا خواهیم بود.
 
 
این مراسم با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ، اداره ورزش و جوانان و امور ورزش پایانه‌های نفتی خارگ، هیئت کوهنوردی و هیئت ورزش‌های همگانی و جمعی از فعالین اجتماعی برنامه ریزی و اجرا شد.
 
 
به گزارش خبرنگار مهر، شرکت کنندگان مسافت چهار کیلومتری را از مسیر میدان مقاومت تا پارک ساحلی طی کردند و در پایان به 40 نفر به قید قرعه جوائزی اهدا شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید