کد خبر : ۴,۱۹۴
۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۵۶
 لطف‌الله علی‌پور با تاکید بر توجه به مطالبات مردم در عرصه‌های مختلف اظهار داشت: مردم مقاوم و همیشه در صحنه خارگ محق خدمات گوناگون هستند که این مهم باید مورد توجه همه دستگاه‌ها قرار بگیرد.
 
 
وی با تاکید بر توجه به حل مشکلات مردم جزیره خارگ افزود: رضایت مردم خارگ و حل مشکلات آنها باید در اولویت فعالیت‌های همه دستگاه‌ها باشد.
 
 
نایب رئیس شورای اسلامی خارگ با بیان اینکه شهرداری خارگ باید نسبت به امنیت شغلی کارکنان تلاش کند افزود: شهرداری خارگ باید با نسبت به اصلاح نوع قراردادها، امنیت شغلی کارکنان، مشاور و دیگر امکانات رفاهی و معیشتی اقدام کند.
 
 
علی‌پور در خصوص کارکنان مشاور و قراردادی از شهردار خارگ خواست تا پیگیری‌های جدی برای مشخص شدن وضعیت آنها انجام دهد.
 
 
وی با تاکید بر توانمندی کارکنان شهرداری خارگ افزود: کارکنان شهرداری خارگ از توانمندی‌های فراوانی برخوردار هستند و باید از ظرفیت آنان برای ساختن شهری زیباتر استفاده شود و با توجه به کارایی که دارند از امنیت شغلی لازم برخوردار باشند.
 
 
نایب رئیس شورای اسلامی خارگ با بیان اینکه کارکنان شهرداری چند ماه است حقوق خود را دریافت نکرده‌اند و در شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه،گذران زندگی برای آنان بسیار مشکل است تاکید کرد: شهرداری خارگ به پرداخت حقوق و مزایای معوقه کارکنان باید نگاه ویژه‌ای داشته باشد.
 
 
علی‌پور افزایش خدمات شهری و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را از اولویت برنامه‌های شورای شهرو شهرداری دانست و خاطر نشان کرد: تلاش برای افزایش رضایتمندی مردم، ارتقای کیفیت خدمات شهری و تکمیل پروژه‌های ناتمام از اولویت‌های شورای شهر و شهرداری خارک باشد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید