کد خبر : ۴,۱۶۴
۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۳۴
 عبدالحمید صفایی در نشست تعامل محور سازمان‌های ارشد و مرتبط با مدیریت شهری خارگ اظهار داشت: رفع مشکلات جزیره خارگ را به صورت ویژه دنبال می‌کنیم و در این مسیر نیازمند مشارکت و همراهی همه دستگاه‌ها هستیم.
 
 
وی با بیان پاره‌ای از مسائل و مشکلات مجموعه تحت امر خود پرداخت و از مدیر عملیات عمومی خواست تا مثل سابق پشتیبان آن مجموعه خدوم، در راستای انجام وظایف خود در حوزه مدیریت شهری باشد.
 
 
مدیر عملیات عمومی شرکت پایانه های نفتی اظهار داشت: این مجموعه همانگونه که از ماموریت و شرح وظایف آن برمی‌آید خود به نوعی یک شهرداری به حساب آمده و از بدو تاسیس در این حوزه خدمات شایسته و شایان توجهی را ارائه کرده و می‌کند.
 
 
محمد نوروزی‌فرد اضافه کرد: در این راستا می‌توان به خدماتی همچون تحویل روزانه ٢٥٠ مترمکعب آب شرب به بخش شهری، خروج نزدیک به پنج هزار تن پسماند دفنی در مدت کمتر از یکماه از جزیره، احداث و بهسازی جاده‌های پیرامونی و معابر و همچنین مطالعه پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و تفریحی بزرگ و کوچک از قبیل پروژه میلیاردی احداث پارک ساحلی که در دست مطالعه است و مواردی از این قبیل اشاره کرد.
 
 
وی بیان کرد: باید از این مناصب و صندلی‌های مسئولیت در راستای خدمت به مردم و ارتقای کیفیت مدیریت شهری در این جزیره استراتژیک استفاده کرد.
 
 
مدیر عملیات عمومی شرکت پایانه های نفتی گفت: ما یقینا در کنار شما و مجموعه شهرداری هستیم و این در راستای تفکر مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی نیز هست چرا که ایشان مدیری همواره مردم‌دار و مردم‌دوست بوده و همیشه به خدمت رسانی صادقانه و کیفی به مردم شریف جزیره مقاوم خارگ تاکید داشته اند.
 
 
وی خاطرنشان کرد: مدیر موفق به‌ویژه در منطقه‌ای با شرایط ویژه خارگ، زمانی در امورش توفیق کسب خواهد کرد که خود را از هرگونه مسائل حاشیه‌ای، حزبی، گروهی و سیاسی دور نگه داشته و تمام دغدغه خود را معطوف به امر مدیریت کیفی و خدمت رسانی صادقانه کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید