کد خبر : ۴,۱۴۴
۳ خرداد ۱۳۹۹ ۲۱:۰۰
کادر درمانی از بوشهر به بیمارستان آبادان اعزام شدند
خارگ نیوز: مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نیروی پرستاری و بیهوشی این دانشگاه در راستای کمک به کادر درمان آبادان به بیمارستان‌های دانشکده علوم پزشکی آبادان اعزام شدند.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالرسول عباسی روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: با توجه به درخواست معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص درخواست نیروی پرستاری در بخش ICU بیمارستان‌های دانشکده علوم پزشکی آبادان، ۶ نیروی پرستاری و بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به این بیمارستان‌ها برای مدت ۱۵ روز اعزام شدند.
 
وی یادآورشد: فریده دستوریان، عبدالرضا احمدی، مجید زارعی، فرشید شریفی و حمیده کردوانی کارشناسان پرستاری و علیرضا داهیم کارشناس بیهوشی تیم پرستاران اعزامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هستند.
 
ویروس کرونا در ۲ هفته گذشته افراد زیادی را در خوزستان مبتلا کرده به گونه‌ای که مسوولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  اعلام کردند در چند روز گذشته یک چهارم مبتلایان به ویروس کرونا در کشور مربوط به خوزستان بوده است.
 
به گفته مسوولان دانشگاه علوم پزشکی اهواز افزایش بیماریابی و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی از عوامل افزایش ابتلا به کرونا در خوزستان بوده است.
 
ویروس کرونا نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۲۰۰ کشور سرایت کرده است که سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید