کد خبر : ۴,۱۴۲
۳ خرداد ۱۳۹۹ ۲۰:۵۷
سوم خرداد نماد پایداری ملت در دفاع از کشور است
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر در عملیات پیروزمندانه بیت المقدس،نقطه عطفی در تاریخ مقاومت و نمادی غرورانگیز و به یادماندنی از پایداری، ایثار ، فداکاری و پیروزی مردم در دفاع از مرز و بوم و کیان ایران اسلامی است.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم گراوند روز شنبه در پیامی به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر افزود: این رخداد ماندگار، تابلویی زیبا از سلحشوری، رشادت، ایمان و جان‌فشانی مجاهدانی غیور همچون شهید محمد جهان آراست که برای حفظ ذره ذره خاک ایران تا آخرین قطره خون خود مردانه جنگیدند وحماسه‌ای آفریدند که دشمنان ایران را ذلیل و جلوه‌ای ای بارز از امدادهای الهی را به جهان نشان داد.
 
وی بیان کرد: آزادی خرمشهر، نمادی از وحدت و همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم مومن ایران در عرصه  دفاع از ارزش‌های متعالی انقلاب و تمامیت ارضی کشور بود.
 
استاندار بوشهر ادامه داد: این فتح الفتوح تا آنجا مهم و غیرممکن می نمود که حضرت امام خمینی ره فرمودند: «خرمشهر را خدا آزاد کرد».
 
وی این مناسبت مهم را به همه قهرمانان و جان برکفان دوران هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران، جانبازان، خانواده‌های معظم شهدا و همه ملت شریف ایران به ویژه مردم استان بوشهر تبریک گفت.
 
سوم خرداد سال ۶۱ رزمندگان سپاه اسلام در عملیات بیت المقدس خرمشهر را آزاد کردند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید