کد خبر : ۴,۱۳۰
۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵
بازاریان در تعطیلات عید داوطلبانه کسب و کار را تعطیل کنند
خارگ نیوز: رئیس اتاق اصناف گناوه گفت: باتوجه به در پیش بودن تعطیلات عیدسعیدفطر و حضور زیاد مسافران اقصی نقاط کشور به این شهرستان از بازاریان انتظار داریم به منظور حفط سلامتی خود و همشهریان در برابر ویروس کرونا بصورت داوطلبانه مغازه‌ها را در این ایام ببندند.
سیدفخرالدین حسینی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در نظرسنجی‌های صورت گرفته، بیشتر بازاریان با تعطیلی بازار این شهر در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری موافق هستند.
 
وی اظهارداشت: با توجه به احتمال حضور میهمانانی از شهرهای با وضعیت قرمز بیماری کرونا و بنا به درخواست رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت گناوه، بازاریان داوطلبانه اقدام به تعطیلی مغازه‌های خود کنند.
 
رئیس اتاق اصناف گناوه گفت: در زمینه تعطیلی بازار به صورت دستوری مصوبه‌ای نداریم و انتظار از بازاریان در این زمینه همکاری است.
 
اتحادیه اصناف شهرستان گناوه بازار این بندر را از ششم اسفند ماه پارسال با مشارکت خودجوش بازاریان برای جلوگیری از مسافرت ساکنان استان‌های درگیر با ویروس کرونا به این منطقه و حفظ سلامتی شهروندان تعطیل کرد و  پس از ۵۰ روز تعطیلی،  ۳۱ فروردین امسال بازگشایی شد.
 
پنج هزار و ۶۳۰ واحد صنفی در بندر گناوه فعالیت دارند که ۲ هزار و ۴۰۰ واحد از این مجموع در مجتمع‌های تجاری مشغول به فعالیت هستند.
 
بندر گناوه یکی از بازارهای پرمشتری در استان بوشهر و جنوب کشور است که بسیاری از هموطنان درطول سال برای خرید به این بندر می‌آیند.
 
کلیدواژه ها: رئیس اتاق اصناف گناوه 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید