کد خبر : ۴,۰۳۵
۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۱۹
عبدالکریم دانش‌آموز پنجشنبه‌شب در نشست هم اندیشی اهالی خارگ در مسجد امیر المومنین(ع) اظهار داشت: بسیجیان خارگ همیشه در خط انقلاب و نظام اسلامی ایران بوده‌اند، حضور در بسیج به معنای حضور فیزیکی نیست، اهداف بسیج والا است و در حوزه مختلف با اهداف مشخص و معین است.
 
 
وی افزود: جزیره خارگ، جزیره ایثار و مقاومت است؛ اهالی شریف خارگ در تمامی دوران وفاداری خود را به نظام مقدس اسلامی ثابت کرده‌اند؛ از خاموش‌کردن شعله‌های آتش تا وحدت و یکدلی بی‌سابقه اهل سنت و تشیع.
 
 
فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ بیان کرد: امروز چیزی که باعث شده بسیج ماندگار شود، برادری، دوستی، وحدت و پشت سر ولایت و رهبری حرکت کردن است.
 
 
دانش‌آموز تصریح کرد: اهالی شریف خارگ با مشکلات فراوانی از دیرباز دست و پنجه نرم کرده‌اند ولی همیشه مقاوم و ایثارگر بوده و هستند به نوعی می‌توان گفت خارگ خط مقدم جبهه ها بوده و در حال حاضر خط مقدم جبهه‌های اقتصاد مقاومتی است.
 
 
فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خاطرنشان کرد: باید نظرات مردم را مسئولین استفاده کنند، قلب مردم و بزرگی مردم خارگ یک رمز مقاومت و انقلابی است، این جزیره سختی‌های فراوانی کشیده است و امروز باید ثمره آن به اهالی شریف خارگ برسد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید