کد خبر : ۳۸,۴۸۳
۹ دی ۱۴۰۰ ۱۶:۰۱
اعزام بیمار در شرایط سخت آب و هوایی با بالگرد فلات قاره
خارگ نیوز: مدیر روابط عمومی عملیات عمومی گفت: یک بیمار دارای مشکل قلبی در شرایط سخت آب و هوایی با بالگرد فلات قاره اعزام شد.

به گزارش خارگ نیوز، عبدالمجید ستایشی در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: برابر اطلاعات دریافتی از سوی بیمارستان خلیج فارس مبنی بر وخیم بودن حال بیمار(اقا) به دلیل عارضه قلبی در این بیمارستان به مدیریت عملیات عمومی خارگ واصل گردید. 

 

وی افزود: بنا به تشخیص بیمارستان صنعت نفت خارگ مبنی بر اعزام بیمار به بیرون از جزیره و همچنین درخواست بخشدار ویژه خارگ جهت تامین یکدستگاه بالگرد اقدامات لازم توسط عملیات عمومی جزیره خارگ صورت گرفت. 

 

مدیر روابط عمومی عملیات عمومی خارگ: با هم افزایی و دستور مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران و همچنین همکاری شرکت نفت فلات قاره خارگ اعزام بیمار با عارضه قلبی در شرایط سخت آب و هوایی ساعتی پیش صورت گرفت. 

 

ستایشی در پایان یادآورد شد: جا دارد تشکر ویژه ای از شرکت نفت فلات قاره خارگ که همیشه همکاری همه جانبه ای در مسولیت اجتماعی دارند داشته باشیم، همچنین از خدمات خلبانان شرکت نفت فلات قاره و پرسنل فرودگاه شهدای جزیره خارگ که در تمامی شرایط یار و یاور ما در مشکلات هستند قدر دانی می نماییم. 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید