کد خبر : ۳۷,۸۸۴
۱۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۷:۴۶
پایانه نفتی خارگ خط مقدم جبهه اقتصادی صنعت نفت است
خارگ نیوز: مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران در بازدید از پایانه نفتی خارگ ، این پایانه را به عنوان نماد مقاومت یاد کرد و از فعالیت های انجام شده در حوزه های عملیاتی و ساخت داخل تجهیزات مورد نیاز قدردانی نمود.
به گزارش خارگ نیوز، هرمز قلاوند گفت: جزیره خارگ به لحاظ دارا بودن ذخایر استراتژیک و انجام عملیات دریافت ، ذخیره سازی و صادرات نفت کشور و همچنین وجود تاسیسات حیاتی صنعت نفت از جایگاه برتر برخوردار است. 
 
 
وی افزود: جزیره خارگ خطه ای از کشور است که نماد همت ، مقاومت عظمت و خستگی ناپذیری صنعت نفت  است.
 
 
مدیر نظارت بر تولید نفت و گاز شرکت ملی نفت ایران، هدف از این بازدید را بررسی فرآیند ها، ظرفیت ها و قابلیتهای صنعت نفت ، آخرین وضعیت ذخیره سازی و صادرات نفت و پیگیری روند پیشرفت پروژه ها و مشکلات آنها برشمرد. 
 
 
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران نیز  اظهار داشت : شرکت پایانه های نفتی ایران، بـا هدف پشـتیبانی و کمک بـه تـداوم پایـدار تولیـد نفـت و گاز کشـور توانسته ماموریت خود را در چهـار منطقـه عملیاتـی خـارگ،شمال ، پـارس جنوبـی و ماهشـهر از طریـق فرآیندهـا و براساس سیاست های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران با رعایت الزامات و استانداردهای کیفیت، سلامت و ایمنی انجام دهد.
 
 
عباس اسدروز ، همچنین گزارشی از ماموریت ، فعالیت های عملیاتی انجام شده در شرایط تحریم ، آخرین وضعیت پروژه ها، تولید داخل تجهیزات و ناوگان دریایی شرکت را ارائه داد. 
 
 
شایان ذکر است در حین بازدید از اسکله های صادراتی ، مخازن ذخیره سازی و خطوط لوله جریانی ، اتاق کنترل مرکزی و واحد های میترینگ ، مدیران شرکت پایانه های نفتی ایران و روسای ادارات پایانه نفتی خارگ گزارشی از مسئولیت ها ومسائل و مشکلات پروژه ها و فعالیت های عملیاتی خود را بیان داشتند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید