کد خبر : ۳۷۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۲۱:۳۷
رئیس شورای شهر خارگ گفت : ایجاد پهلوگاه و نصب بولارد و فندر از خواسته به حق صیادان جزیره خارگ در زمان نا آرام بودن حوضچه صیادی جزیره خارگ می باشد که امیدواریم با درایتی که مدیر جدید بندر خارگ دارد این مشکل در زمان کوتاه رفع شود.
مهدی بخشی در نشست با رئیس و معاون اداره بندر و دریانوردی خارگ اظهار داشت: اقدامات خوبی در حوزه ترمینال های مسافری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در شهرهای بوشهر،گناوه و خارگ صورت گرفته است که جای قدردانی دارد.

وی افزود: ایجاد پهلوگاه و نصب بولارد و فندر از خواسته به حق صیادان جزیره خارگ در زمان نا آرام بودن حوضچه صیادی جزیره خارگ می باشد که امیدواریم با درایتی که مدیر جدید بندر خارگ دارد این مشکل در زمان کوتاه رفع شود.

رئیس شورای شهر خارگ تصریح کرد: ساماندهی گیشه های فروش بلیط در اسکله های مسافری بندر و ایچاد گیشه بانوان از خواسته های مردم شریف جزیره خارگ بوده که مکرر به شورای شهر خارگ در مورد این موضوع مطالبه گری شده است .

بخشی در پایان خاطر نشان کرد: اقدامات مناسبی در حوزه ساماندهی سفرهای دریایی در نوروز سال 98 امیدواریم صورت پذیرد و اهالی شریف جزیره خارگ در محیطی آرام سفرهای نوروزی خود را بدون دغدغه آغاز و به پایان برسانند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید