کد خبر : ۳۷,۴۸۳
۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۹:۱۶
فرمانده انتظامی گلستان از کشف ۱۸ هزار و ۳۵۰ لیتر انواع روغن و سموم کشاورزی احتکارشده به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال در گنبدکاووس خبر داد.
سردار سعید دادگر فرمانده انتظامی گلستان گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی گنبدکاووس پس از چندین روز کار اطلاعاتی و فنی موفق به شناسایی محل نگهداری اقلام احتکاری در یک انبار شدند.
 
او افزود: ماموران با همراهی نمایندگانی از اداره تعزیرات حکومتی و اداره صنعت و معدن شهرستان برای بازرسی و انجام کارشناسی به محل اعزام شدند که مقدار ۱۸ هزار و ۳۵۰ لیتر انواع روغن و سموم کشاورزی کشف و مشخص شد که اقلام مکشوفه در سامانه جامع انبار‌ها ثبت نشده و احتکار شده است.
 
فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وی به مراجع ذیصلاح، بیان کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی اقلام مکشوفه بیش از ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
 
سردار دادگر خاطرنشان کرد: پلیس همواره با قاچاق مقابله و مبارزه جدی کرده و به سوداگران و گردانندگان بازار سیاه اجازه جولان نخواهد داد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید