کد خبر : ۳۷,۴۷۱
۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۹:۰۷
مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان گفت: هزینه حمل متوفی از تمام مناطق ۱۵گانه شهر اصفهان برای خاکسپاری در آرامستان باغ رضوان، رایگان است.
علی حاجیان مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان گفت: با هدف تکریم ارباب رجوع و نرم‌افزاری شدن خدمات آرامستان‌ها، اعزام خودرو‌های حمل متوفی به آرامستان باغ رضوان، در ساعات مختلف شبانه‌روز، از طریق تماس با سامانه تلفنی ۱۵۳۰ امکان‌پذیر است.
 
وی افزود: سامانه ذکر شده، این امکان را برای شهروندان گرامی ایجاد می‌کند که در هر نقطه از شهر اصفهان با شماره چهار رقمی ۱۵۳۰ تماس گرفته و برای حمل متوفیان خود، درخواست خودرو کنند، تا درخواست آن‌ها ثبت شده و خدمات مورد نیاز در کمترین زمان ممکن ارائه شود.
 
مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان تصریح کرد: هزینه حمل متوفی از تمام مناطق ۱۵گانه شهر اصفهان برای خاکسپاری در آرامستان باغ رضوان، رایگان است و در سایر موارد، براساس تعرفه مصوب شورای اسلامی شهر اصفهان، اقدام خواهد شد.
 
حاجیان تسهیل خدمت‌رسانی و بهره‌گیری هر چه بیشتر از امکانات نرم‌افزاری را از جمله رویکرد‌های مورد توجه در مدیریت آرامستان‌های شهر اصفهان برشمرد و گفت: تلاش می‌کنیم با ایجاد بستر نرم‌افزاری مناسب، میزان مراجعات حضوری شهروندان به بخش‌های اداری کاهش یافته و آن‌ها خدمات مورد نیاز خود را با سهولت و شفافیت بیشتری دریافت کنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید