کد خبر : ۳۷,۴۶۴
۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۹:۰۲
نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به شدت از نتایج دور هفتم مذاکرات وین نگران است در اظهارات جدید خود آن را «باج‌گیری هسته‌ای ایران» خواند.
 همزمان با آغاز مذاکرات هسته‌ای در وین، نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) این مذاکرات را «باج‌گیری هسته‌ای» نامید و گفت از قدرت‌های جهان می‌خواهیم تسلیم ایران نشوند.
 
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای ویدیویی خطاب به نمایندگان کشور‌های طرف مذاکرات با ایران ادعا کرد ایران می‌خواهد «در ازای تقریبا هیچ، به تحریم‌ها [ی خود] پایان بدهد. وی ادعا کرد ایران در برنامه هسته‌ای خود تغییری ایجاد نخواهد کرد، اما همین که تحریم‌ها لغو شود، صد‌ها میلیارد دلار پول دریافت خواهد کرد.
 
رژیم صهیونیستی در روز‌های اخیر به شکل‌های گوناگون مخالفت و نگرانی خود را نسبت به مذاکرات هسته‌ای ایران ابراز داشته است. این دومین بار است که نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرده نگران آن است که با از سر گیری مذاکرات هسته‌ای بین ایران و قدرت‌های جهانی بخش زیادی از پول‌های بلوکه شده ایران آزاد شود.
 
وی روز گذشته در اظهارات تلویزیونی خطاب به کابینه خود گفت: «اسرائیل از آمادگی برای رفع تحریم‌ها و اجازه دادن به جریان میلیارد‌ها دلار به ایران در ازای محدودیت‌های نامطلوب بسیار نگران است. این پیامی است که ما به هر شکلی، چه به آمریکایی‌ها و چه به دیگر کشور‌های مذاکره کننده با ایران می‌دهیم».
 
همچنین، شب گذشته، لیز تراس، وزیر خارجه انگلیس و یائیر لاپید، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از تبدیل شدن ایران به یک قدرت هسته‌ای، توافق‌نامه ده ساله امضا کرده اند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید