کد خبر : ۳۷,۴۳۶
۷ آذر ۱۴۰۰ ۲۳:۳۳
خارگ نیوز: معاون وزارت بهداشت گفت: برنامه داریم فردا برای تزریق دوز سوم به ۵٠ ساله‌ها تصمیم گیری کنیم تا سن تزریق دوز سوم کاهش پیدا کند.
به گزارش خارگ نیوز، کمال حیدری معاون وزارت بهداشت اظهار کرد: نظارت بر ادارات به عهده مسئول اداره است و در کلانشهر تهران ظرفیت مترو و اتوبوس‌ها همین میزان است و تلاش کردیم که مترو خلوت تر شود اما زیر ساخت‌ها مهیا نیست و شرایطی مهیا شده است که دوز سوم برای افراد پرخطر تزریق شود.
 
 معاون وزارت بهداشت ادامه داد: تزریق دوز سوم ١٠ سال ١٠ سال کاهش پیدا خواهد کرد و برنامه داریم فردا برای تزریق دوز سوم به ۵٠ ساله‌ها تصمیم گیری کنیم و سن تزریق دوز سوم کاهش پیدا کند و جزییات را به زودی اعلام خواهیم کرد.
 
حیدری بیان کرد: ما از روز شنبه با وزارت خارجه مکاتبه کردیم و تمهیدات بهداشتی را در مبادی ورودی کشور به ویژه فرودگاه امام خمینی ره تشدید کردیم و آزمایشگاه‌های ما هم برای شناسایی ویروس آماده شدند.
 
 معاون وزارت بهداشت اظهار کرد: ممنوعیت ورود از ۶ کشور آفریقای جنوبی اعمال شده است و فرد مبتلا به امیکرون در بلژیک سفر به مصر داشته است و این نشان می‌دهد ویروس چرخش داشته است.
 
حیدری بیان کرد: در جلسه شنبه ستاد کرونا تمهیدات و آماده باش برای مرزهای زمینی، هوایی و دریایی اعلام شد و اقدامات لازم صورت گرفته است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید