کد خبر : ۳۷,۳۳۰
۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۶:۰۸
تفکر بسیجی برای آزادگان جهان الگو شده‌است
خارگ نیوز: نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: تفکر بسیجیان عزیز و سلحشور ایران اسلامی، برای آزادگان سراسر عالم الگو و نمونه شده است.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم جمیری در یاداوره شهدای روستای چهارمحال بخش ریگ شهرستان گناوه افزود: بسیج و بسیجی تفکر و مکتب برای تعالی و تحقق ارزش‌های الهی است و بسیج محدود به لباس، نقطه جغرافیایی و قشر خاصی نیست و هر کسی که در اقصی نقاط جهان این تفکر را داشته باشد، بسیجی است.
 
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: هر کسی در مسیر دفاع از نظام اسلامی و تحقق ارزش‌های الهی و مبارزه با ظلم و ستم گام برمی‌دارد، بسیجی محسوب می‌ شود.
 
جمیری بیان کرد: شهدای گرانقدر ما با این تفکر در میدان حضور پیدا کردند و برای تحقق ارزش‌های الهی تا آخرین نفس به پای این آرمان الهی ایستادند.
 
وی ادامه داد: اگر تفکر بسیجی و روحیه جهادی بر ما حاکم باشد به طور قطع  اداره امور جامعه و حل مشکلات مردم و ایستادگی در برابر استکبار جهانی بهتر و مثمرثمر واقع خواهد شد.
 
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان به ارزش‌ها و اصول اسلامی گفت: امروز جبهه مبارزه و دفاع ما در برابر تهاجم بیگانه تغییر کرده است و در این میدان  نیاز به بسیجیان مبارزی داریم که برای احیای ارزش‌های الهی بجنگند.
 
وی بیان کرد: مسئولان ما بدانند در نظامی مسئولیت دارند که خون بهای شهدا و کرسی ها و مناصب به دست آمده، حاصل خون آنها است.
 
جمیری با بیان اینکه مسئولان نباید منافع خود را بر آرمان های شهدا ترجیح بدهند زیرا جفا بر خون شهیدان است، گفت: مسئولان باید حافظ آرمان های شهدا و کسانی که جان خود را برای کشور بخشیدند، باشند.
 
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: بسیاری از گره‌هایی که در زندگی مردم ایجاد شده به واسطه فراموش کردن یاد و راه شهدا است و اگر مسئولان  به آرمان‌های شهدا توجه کنند، مردم شرایط بهتری خواهند داشت.
 
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر ۲۳۰ شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب و میهن کرده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید