کد خبر : ۳۷,۱۹۵
۲ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۳۲
جریان رسانه‌ای جبهه انقلاب باید تقویت شود
خارگ نیوز: رئیس سازمان بسیج رسانه با تاکید بر لزوم گره‌گشایی از مسائل و مشکلات رسانه‌ها گفت: جریان رسانه‌ای جبهه انقلاب باید تقویت شود.
به گزارش خارگ نیوز، عباس محمدیان صبح سه‌شنبه در دیدار با امام جمعه بوشهر اظهار داشت: این استان مردمی ولایت‌مدار و انقلابی دارد و رئیس‌علی دلواری به عنوان نماد مقاومت کشور از این دیار است.
 
وی با اشاره به نگاه ویژه امام جمعه بوشهر به حوزه رسانه خاطرنشان کرد: مهمترین رکن تحول در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، رسانه‌ها و اقتصادی در استان بوشهر وجود یک نماینده ولی فقیه رسانه‌ای است.
 
رئیس سازمان بسیج رسانه به تلاش‌های رسانه‌های بیگانه برای مدیریت افکار اشاره کرد و ادامه داد: در مقابل این تهاجم فرهنگی، رسانه‌های ما نقش بسیار مهمی را بر عهده دارند.
 
وی از بسیج رسانه به عنوان یکی از ظرفیت‌های جریان رسانه‌ای جبهه انقلاب نام برد و اضافه کرد: بوشهر از استان‌های برتر در حوزه بسیج رسانه است و فعالیت‌های گسترده‌ای در این حوزه صورت گرفته است.
 
محمدیان با تاکید بر اینکه رسانه‌ها باید به دنبال پیگیری مسائل جامعه باشند افزود: امیدواریم شاهد گره‌گشایی از مشکلات حوزه رسانه باشیم که در شهر و استان خود در خط مقدم هستند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید