کد خبر : ۳۷,۱۲۹
۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۱
برنامه‌های رفع فقر و محرومیت در استان بوشهر با جدیت دنبال شود
خارگ نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: برنامه‌های رفع فقر و محرومیت در استان بوشهر با جدیت دنبال شود.
به گزارش خارگ نیوز، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح دوشنبه در نشست هم اندیشی و هماهنگی نهادهای مرتبط با رفع فقر و محرومیت اظهار داشت: رفع محرومیت و کمک به رفع فقر در جامعه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و همگان باید پای کار باشند.
 
وی با تاکید بر لزوم ایجاد هماهنگی بین نهادها و راهکارهای رفع محرومیت در سطح استان بوشهر بیان کرد: رفع محرومیت در حوزه‌های مختلف در بین اقشار مختلف مردم و نقاط محروم استان باید با جدیت دنبال شود.
 
امام جمعه بوشهر بر برگزاری مستمر نشست هم اندیشی و هماهنگی نهادهای مرتبط با رفع فقر و محرومیت تاکید کرد و ادامه داد: در راستای رفع محرومیت استان بوشهر باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.
 
نشست هم اندیشی و هماهنگی نهادهای مرتبط با رفع فقر و محرومیت در استان بوشهر با حضور مسئولین نهادهای حمایتی و محرومیت زدایی از جمله کمیته امداد، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، بنیاد برکت، بنیاد احسان، مدیریت بحران استانداری، قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه، بسیج سازندگی، نماینده گروه‌های جهادی و اوقاف و امور خیریه در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید