کد خبر : ۳,۷۰۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲
جزیره خارگ بالاترین رتبه را در هوشمندسازی مدارس دارد
خارگ نیوز: فرماندار شهرستان بوشهر گفت: جزیره خارگ بالاترین رتبه را در عرصه هوشمند سازی مدارس دارد.
به گزارش خارگ نیوز؛ عباس جمشیدی عصر شنبه در آئین تودیع و معارفه بخشدار ویژه خارگ با تاکید بر اینکه باید کرونا را جدی بگیریم، اظهار داشت:همه پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی توسط وزارت بهداشت در تمامی امور باید رعایت شود.

وی افزود: همه مسئولان یک امانت دار هستند، نوکری کردن باب مسولیت افتخار است، شرایط خیلی سختی در سال ۹۸ داشتیم، در فروردین ماه ۲۵ استان کشور درگیر سیل بودند که پشتیبانی خیلی خوبی توسط اهالی شریف خارگ در استان خوزستان صورت گرفت که این همت جهادی جای تقدیر دارد.

فرماندار بوشهر تصریح کرد: انتخابات در شهرستان بوشهر با سلامت و امنیت کامل برگزار شد و جزیره خارگ یک شاخص در بحث برگزاری انتخابات بود.

وی تصریح کرد: همت جهادی، حمایت و پشتیبانی شرکت های نفت و پتروشیمی به‌ویژه شرکت پایانه‌های نفتی ایران در کنترل کرونا ویروس در قلب انرژی کشور عالی بود.

جمشیدی گفت: حضور مستمر و پرکاری بخشدار اسبق قابل تحسین است و باعث شد تا امورات در جزیره باید با تعامل کار را پیش بیریم.

وی با بیان اینکه مطالبه گری به حق کمک حال دولت خواهد بود، افزود: از شرکت پایانه‌های نفتی در حوزه مسئولیت های اجتماعی و هوشمند سازی مدارس تشکر می کنیم، جزیره خارگ بالاترین رتبه در حوزه هوشمند سازی مدارس دارد.

فرماندار بوشهر گفت: به دلیل شرایط خاص جزیره خارگ در انتخاب بخشدار جدید جزیره حساسیت خاصی داشتیم که انتخابی هم صورت گرفته است و نیاز به حمایت همه جانبه دستگاه های اداری و شرکت های نفت و پتروشیمی در جزیره خارگ داریم که با همدلی و همربانی بتوانیم خارگ را در مسیر توسعه قرار دهیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید