کد خبر : ۳,۶۷۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۷:۱۷
وضعیت سفید و ایمن جزیره خارگ حاصل هم افزایی و همدلی آحاد جامعه و مسئولین بوده و تصادفی نیست
خارگ نیوز: مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران در بازدید از کارگاه جهادی تولید ماسک جزیره خارگ گفت: وضعیت سفید جزیره خارگ حاصل هم افزایی و همراهی تمامی آحاد بوده است.

 

 

به گزارش خارگ نیوز؛ مدیرارشد شرایط اضطراری منطقه عملیاتی خارگ به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثاراله خارگ ، روسای پایانه نفتی خارگ و سرپرست مدیریت عملیات عمومی از کارگاه تهیه و توزیع ماسک و دستکش بازدید کردند.
عباس اسدروز در این بازدید اظهار داشت : ضرورت های اجتماعی همیشه ایجاب می کند بشر برای نیازها و محدودیت های خود دست به ابتکار و خلاقیت بزند و ابزارها و نیازهای خود را متناسب با شرایط محیطی تامین کند.
وی افزود : تمدن امروزی هم ناشی از همین تفکر بوده و تمدن بشری حاصل تکامل ابزار تولید است که بشر به تدریج و متناسب با نیازهای محیطی خود دست به خلاقیت و ابتکار می زده است.
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران افزود : امروزه مایه افتخار و مباهات است که بسیج متناسب با نیازهایی که از ابتدای شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی بوده ، در تمام عرصه های مختلف حضور فعال و شایان توجه داشته و در یک مقطع زمانی در جبهه های سخت جنگ و دفاع از وطن و بعد از آن با قابلیت و انعطاف پذیری در مقابله با استکبار خارجی و استبداد داخلی در جبهه نرم از مرزهای فکری و ایدئولوژیکی نقش آفرینی و حضور چشمگیر دارد.
اسدروز ادامه داد : با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور باز هم گروههای جهادی و نیروهای بسیجی در جهت رفع نیاز های جامعه ورود کرده اند. این کاری که شما بسیجیان با کار جهادی انجام می دهید کار فرهنگی است که یک بار دیگر همدلی و انسجام و همبستگی ، اثربخشی خود را در جزیره خارگ نشان داد.
اسدروز تاکید کرد: این رویکرد که تا الان جزیره خارگ در وضعیت سفید و ایمن قراردارد،حاصل هم افزایی و همدلی آحاد جامعه و مسئولین بوده و قطعآ تصادفی نیست. یقینآ دغدغه های جدی بوده که همه آحاد مردم و مسئولین کمک کرده اند و با همدلی ،انسجام وهمبستگی نتیجه ای حاصل شده و جزیره خارگ که پیشانی نظام است را ایمن و سفید نگه داریم و این کار چه از بعد فرهنگی و از بعد نگاهی که می تواند به جامعه القاء کند بسیار ارزشمند است .
مدیر ارشد شرایط اضطراری و مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران افزود: در طول این مدت تعامل و همکاری مطلوبی بین آحاد مردم ،فعالین اجتماعی و ستاد مردمی مبارزه با شیوع ویروس کرونا با مدیریت ارشد شرایط اضطراری برقرار است و تاکنون اقدامات مناسبی را در زمینه کنترل این ویروس در جزیره انجام داده اند که به نوبه خودم لازم می دانم از تلاشها و زحمات این ستاد تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم.

وی افزود : امام جمعه ،بخشدار ،شهرداری و شورای اسلامی شهر، نیروهای نظامی و انتظامی ، مدیران و روسای ادارات و ارگانهای محلی ، شرکت های نفتی و پتروشیمی ، کادر درمانی شهر و بهداشت و درمان صنعت نفت همواره در کنار مدیریت ارشد شرایط اضطراری قرار داشته و با همدلی و هم افزایی در مبارزه با ویروس کرونا پای کار بوده اند .
اسدروز ادامه داد :بی‌تردید نقش‌آفرینی پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران‌ سختکوش در این جبهه در جهت ریشه‌کنی و مبارزه با ویروس کرونا آن‌قدر ستودنی و والاست که قلم از بیان این جانفشانی‌ها قاصر و ناتوان است.
وی تصریح کرد : از خداوند بزرگ سلامتی و پیروزی را برای تمام ملت سرافراز ایران به ویژه کارکنان ایثارگر و فداکار مجموعه درمانی کشور که این روزها در خط مقدم مقابله با کرونا ویروس صادقانه و عاشقانه ایستاده اند خواستارم و امیدواریم با توکل به خداوند سبحان و با همت و ایثارگری کادر بهداشتی و درمانی و همچنین همراهی مردم فهیم هر چه زودتر به روزهای عادی توام با سلامتی بازگردیم.

براساس این گزارش ، کارگاه تهیه و تولید ماسک و دستکش با حمایت شرکت پایانه های نفتی ایران و مدیریت عملیات عمومی و بسیج سپاه ثارالله خارگ با حضور بانوان بسیجی روزانه اقدام به تولید ماسک و دستکش می کند که در اختیار آحاد مردم قرار می گیرد.

 

 

 

 

ماسک 18
ماسک 17
ماسک 16
ماسک 15
ماسک 14
ماسک 13
ماسک 12
ماسک 11
ماسک 10
ماسک 9
ماسک 8
ماسک 7
ماسک 6
ماسک 5
ماسک 4
ماسک 2
ماسک 1

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید