کد خبر : ۳,۶۴۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۰:۱۰
اعزام بیمار خارگی مشکوک به کرونا به بوشهر
خارگ نیوز: رییس بهداشت و درمان صنعت نفت خارگ گفت‌: امروز بیماری آقا با علایم اولیه کرونا به این بیمارستان مراجعه نمود که جهت سی تی اسکن و .... به بیمارستان خلیج فارس بوشهر با همکاری مدیریت عملیات عمومی و شرکت نفت فلات قاره ایران توسط شناور فراساحل اعزام گردید.

به گزارش خارگ نیوز، دکتر محسن لشکری در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت:‌ با اقدامات بسیار مناسبی که از سوی این ستاد صورت گرفته تاکنون توانسته ایم کنترل خوبی در حوزه بیماری کرونا در سطح جزیره خارگ داشته باشیم.

وی افزود: از تمامی مردم در خواست می شود از مسافرت های غیر ضرور خودداری نمایند. با افزایش تردد، آلودگی سطوح تماسی بیشتر می‌شود که این امر ممکن است منجر به ایجاد روند متفاوتی از ابتلاء به این بیماری نسبت به قبل شود و با توجه به دوره نهفتگی ویروس، آثار آن در روزهای آینده بروز می‌کند.

رییس بهداشت و درمان صنعت نفت خارگ تصریح کرد‌: امروز بیماری آقا با علایم اولیه کرونا به این بیمارستان مراجعه نمود که جهت سی تی اسکن و .... به بیمارستان خلیج فارس بوشهر با همکاری مدیریت  عملیات عمومی  و شرکت نفت فلات قاره ایران توسط شناور فراساحل اعزام گردید.

لشکری در پایان یادآور شد: این اطلاع رسانی بمنظور شفافیت و جلوگیری از شیوع شایعات در جزیره می باشد و هنوز هیچ استدلالی مبنی بر مثبت بودن فرد یاد شده وجود ندارد؛ حفظ اصول ایمنی بهداشتی و فردی را به تمامی اهالی شریف جزیره خارگ توصیه می کنیم.

 

به گزارش خبرنگار خارگ نیوز ریس ستاد مقابله با کرونا در جزیره خارگ ، کماکان بر لزوم رعایت بهداشت فردی و عمومی تاکید کرد و افزود: به رغم کاهش انگیزه و ایجاد احساس خستگی در مردم، رعایت اصول اولیه بهداشت همچنان توصیه می‌شود، چراکه در هر صورت سلامت بسیار اهمیت دارد.


نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید