کد خبر : ۳,۶۱۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۳۵
مدیر عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران گفت:
معلمان سرمایه های اجتماعی کشور/ از تمامی معلمان جزیره تقدیر بعمل آمد
خارگ نیوز:‌مدیر عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران با اشاره به اینکه معلمان سرمایه های اجتماعی کشور محسوب می شوند، گفت: با دستور مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از تمامی معلمان جزیره خارگ تقدیر بعمل آمد.

به گزارش خارگ نیوز؛ نادر پیرزاده در جلسه با مدیران ارشد آموزش و پرورش جزیره خارگ که با محوریت تجلیل از معلمان در اداره آموزش و پرورش منطقه خارگ با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری و روز معلم را به همه فعالان این عرصه تبریک و معلمی را شغل انبیا دانست.

سرپرست مدیریت عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران افزود: با دستور مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران مبنی بر توجه به مسولیت های اجتماعی حوزه پیرامونی شرکت پایانه های نفتی ایران در پایانه نفتی خارگ و نگاه مثبت دکتر اسدروز در حوزه آموزش و پرورش در جزیره خارگ به همت مدیریت عملیات عمومی از تمامی معلمان جزیره خارگ تقدیر بعمل آمد.

وی با اشاره به نقش مهم معلمان در تربیت نسل آینده ساز ایران اسلامی، گفت: با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بسیاری از کسب و کارها به ویژه مدارس، معلمان نیز همانند کادر درمان در حوزه آموزش و پرورش فرزندان این سرزمین جهاد کرده اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه معلمان سرمایه‌های انسانی این کشور و آموزش و پرورش هستند، تصریح کرد: با تعطیلی مدارس آموزش‌ها تعطیلی نشد و معلمان با احساس تکلیف انسانی و اعتقادی به آموزش دانش آموزان پرداخته اند.

سرپرست عملیات عمومی پایانه های نفتی ایران تأکید کرد: تربیت نسل جوان و آینده ساز جامعه ایران اسلامی امری خطیر است که بر عهده آموزش و پرورش به ویژه معلمان بوده و نقش مهمی در توسعه کشور دارد.

 


نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید