کد خبر : ۳۶,۱۱۹
۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳
نماینده دشتستان :ساختارهای فساد زا اصلاح شود
خارگ نیوز: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اصلاح ساختارهای فساد زا گفت: شفافیت یکی از راهکارهای مناسب برای جلوگیری از فساد است و همه باید مراقب باشیم این آسیب سراغ هیچ‌ یک از ما نیاید.
به گزارش خارگ نیوز، ابراهیم رضایی در جمع اعضای شورای اسلامی شهر برازجان افزود: نهادینه شدن شفافیت در شورای جدید شهر برازجان اتفاق خوب و نوید دهنده آینده درخشانی است.
 
وی ادامه داد: همه ما دارای اختیاراتی هستیم که با اعتماد مردم این مسوولیت و اختیارات به ما رسیده و باید طوری کار کنیم که مساله و حاشیه‌ای برای ما ایجاد نشود و با موفقیت این دوره چهار ساله طی شود.
 
نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: همکاری شهرداری و شورای شهر برازجان برای حل مشکلات شهر به خصوص بخش محروم تر ضروری است.
 
وی رسیدگی به وضعیت آسیب‌های اجتماعی در شهر برازجان را ضروری دانست و افزود: افرادی که آسیب دیده‌اند را باید مانند خانواده خود بدانیم و برای رفع مشکلات آنها تلاش جدی شود.
 
رضایی با تاکید بر لزوم غافل نشدن از مسائل حوزه فرهنگ اضافه کرد: در گذشته کارهای خوبی صورت گرفته ولی باید این کارها توسعه یابد و از تشکل‌های فرهنگی، انقلابی، مذهبی، مساجد و نیز ورزش شهر برازجان حمایت شود.
 
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حمایت از نخبگان و استفاده از ظرفیت نخبگان شهر برازجان تصریح کرد: بزرگترین دارایی شهرستان دشتستان داشتن افراد متخصص، نخبه و نیروی انسانی توانمند است که باید به خوبی مورد استفاده قرار گیرند.
 
رضایی یادآورشد: مساله مهم در شوراها این است که شوراها محلی برای خرد جمعی و امور باید با وحدت نظر و احترام به خرد و تصمیم جمعی به پیش رود و با اتحاد برای پیشرفت شهر تلاش کنیم.
 
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در زمینه آبشیرین‌کن برازجان هم پیگیری‌هایی شده و طبق وعده مدیران آبفا، به بهره‌برداری می‌رسد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید