کد خبر : ۳۶,۰۲۰
۲ آبان ۱۴۰۰ ۲۲:۲۱
عملیات اجرایی پایگاه اورژانس خیرساز در دشتستان آغاز شد
خارگ نیوز: عملیات اجرایی پایگاه اورژانس جاده‌ای ۱۱۵ خیر ساز شهدای روستای طلحه از توابع بخش بوشکان شهرستان دشتستان روز شنبه آغاز شد.
به گزارش خارگ نیوز، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در حاشیه کلنگ زنی پایگاه اورژانس جاده‌ای ۱۱۵ روستای طلحه گفت: این پایگاه خیر ساز با همت خانواده‌های شهدای روستای طلحه و همکاری و همراهی بخشدار بوشکان، اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای طلحه در زمینی به مساحت ۱۲۰ مترمربع احداث خواهد شد.

ماریا خویشدوست افزود: هم‌اکنون در شهرستان دشتستان، ۱۰ پایگاه اورژانس جاده‌ای با استقرار ۱۵ آمبولانس در بخش‌های مختلف شهرستان فعال است که با احداث این پایگاه خیر ساز، در شهرستان ۱۱ پایگاه اورژانس جاده‌ای خواهیم داشت.

وی گفت: طبق تفاهم‌نامه ما بین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی و همچنین خیرین روستای طلحه، این پایگاه در طی ۶ ماه احداث و تجهیز خواهد شد و در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان قرار می‌گیرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان پروژه پایگاه جاده‌ای در روستای طلحه را از نیازهای این منطقه دانست و بیان کرد: این منطقه به دلیل تردد بالا نیاز به زیرساخت‌های مختلف دارد و با توجه به کوهستانی و صعب‌العبور بودن منطقه عملیات اجرایی احداث پایگاه اورژانس ۱۱۵ خیر ساز شهدای طلحه در روستای طلحه شروع شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید