کد خبر : ۳۵,۶۴۹
۲۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۹:۱۵
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران، مدیر نمونه دریایی کشور شد
خارگ نیوز: مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی عصر سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش و مدیران ارشد دریایی کشور در مرکز آموزش سازمان بنادر و دریانوردی در تهران برگزار شد.
به گزارش خارگ نیوز، مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با شعار «دریانوردان در کانون آینده کشتیرانی» به صورت نمادین و محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور معاون هماهنگ کننده ارتش ،جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران ، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و  مدیران ارشد ارگان‌های دریایی کشور، به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی در تهران برگزار شد .
 
 
در این مراسم عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران  به‌عنوان مدیر دریایی نمونه ، اسماعیل احمدی جانشین اداره عملیات دریایی خارگ به عنوان پیشکسوت دریایی نمونه و احمد معظمی از همکاران عملیات دریایی به عنوان  ایثارگر نمونه دریایی نمونه کشور انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.
 
 
سازمان بین‌المللی دریانوردی (IMO) ۳۰ سپتامبر را به عنوان روز جهانی دریانوردی در نظر گرفته است و هر ساله به مناسبت گرامیداشت این روز در لندن مقر این سازمان، مراسمی برگزار و از همه کشورهای عضو هم درخواست می‌شود تا برنامه‌های متنوعی را با تمرکز بر مسائل دریانوردان برگزار کنند.
 
 
همزمانی با دهه آخر ماه صفر و سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن‌مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) موجب شده است تا مراسم مختصر روز جهانی دریانوردی در ایران با ۱۰ روز تاخیر نسبت به ۳۰ سپتامبر برگزار شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید