کد خبر : ۳۵,۰۹۵
۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۶:۵۱
بزرگداشت هفتم مهر ماه ، روز ملی ایمنی و آتش نشانی در منطقه خارک
خارگ نیوز: به مناسبت هفتم مهر ماه، روز ملی ایمنی و آتش نشانی، مراسم بزرگداشت این روز و تجلیل و قدردانی از همکاران پرتلاش واحد HSE منطقه خارک با حضور مهندس متعالی، معاون محترم منطقه خارک و جمعی از مسئولین در تاریخ 07/07/1400 مراسم ویژه ای در اداره HSE برگزار گردید.
به  گزارش خارگ نیوز،به مناسبت هفتم مهر ماه، روز ملی ایمنی و آتش نشانی، مراسم بزرگداشت این روز و تجلیل و قدردانی از همکاران پرتلاش واحد HSE منطقه خارک با حضور مهندس متعالی، معاون محترم منطقه خارک و جمعی از مسئولین در تاریخ 07/07/1400 مراسم ویژه ای در اداره HSE برگزار گردید.
 
ابتدا معاون محترم منطقه ضمن تقدیر از زحمات واحد HSE، بر لزوم هماهنگی تمامی مسئولین منطقه در زمینه ارتقای سطح ایمنی تاکید نمودند و برگزاری منظم جلسات کمیته ایمنی در بازه های ماهیانه و بررسی حوادث و عملیات ها را بهترین راه برای رسیدن به این هدف دانستند. ایشان همچنین طی مراسمی نمادین ، درجه های آتش نشانی ابلاغ شده از سوی شرکت ملی نفت ایران را به مهندس فیاضی (کارشناس ایمنی و آتش نشانی) اعطا نمودند. سپس با حضور دیگر مسئولین منطقه در فضای باز محوطه اداره HSE از دیگر همکاران پر تلاش و جان بر کف آتش نشانی تقدیر به عمل آوردند.

 

مهندس متعالی ضمن تقدیر از فعالیت های مداوم و شبانه روزی پرسنل واحد HSE در پیشگیری از حوادث و آماده به کار نگهداشتن تجهیزات و سیستم های اطفاء حریق در شرایط سخت و محدودیت های کنونی، از عملیات های مهم اطفاء حریق انجام شده توسط واحد HSE اظهار رضایت نموده و به تمامی همکاران خداقوت گفتند. ایشان همچنین فعالیت های انجام شده در زمینه مقابله با بیماری کرونا و واکسیناسیون پرسنل را از اهم فعالیت های واحد HSE برشمردند که مستقیما در راستای حفاظت از جان پرسنل بوده است.

 

سپس مهندس عباسی، رئیس اداره HSE منطقه خارک ضمن تایید سخنان مهندس متعالی به زحمات و تلاش های همکاران واحد های تعمیرات، تدارکات،حراست، امور اداری و سایر واحدها اشاره نمودند و اظهار داشتند تمامی واحدها همواره پشتیبان واحد HSE بوده و فعالیت های مهم و اساسی در راستای آماده به کار بودن سیستم ها و تجهیزات آتش نشانی داشته و حداکثر همکاری با آن امور را در راستای رسیدن به اهداف اصلی سازمان که ایمنی و سلامت پرسنل، حفاظت از محیط زیست و محافظت از تجهیزات است،  داشته اند. همچنین از زحمات کلیه همکارانی که در مقابله با بیماری کرونا با واحد HSE همکاری داشته اند تشکر نموده و اظهار امیدواری کردند که شرایط هر چه زودتر بهبود یافته و محدودیت های کرونایی برطرف گردد..
در راستای روز ملی ایمنی و آتش نشانی، مانور مشترکی نیز توسط تیمهای آتش نشانی شرکتهای فلات قاره، پایانه های نفتی و پتروشیمی با سناریو آتش سوزی یک مخزن برگزار گردید که مطابق معمول تمرین ها و عملیات های برگزار شده قبلی، با هماهنگی و یکپارچگی مناسب تیم ها همراه بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید