کد خبر : ۳۵,۰۸۴
۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۷:۵۲
خانواده رزمندگان بهترین یاور رزمندگان در دفاع مقدس بودند
خارگ نیوز:فرمانده منطقه پدافندهوایی جنوب در بازدید از گروه پدافند هوایی خارک گفت: رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول ۸ سال دفاع مقدس به پشتوانه خانواده های خود توانستند پیروزی های بزرگی در نبرد با دشمنان برای کشورمان رقم بزنند.
به گزارش خارگ نیوز، سرهنگ رضا کلهری فرمانده منطقه پدافندهوایی جنوب کشور در بازدید از بخش های مختلف گروه پدافند هوایی خارگ در جمع فرماندهان و کارکنان این یگان با اشاره به نقش تأثیرگذار خانواده های ارتش در ۸ سال دفاع مقدس گفت:رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول ۸ سال دفاع مقدس به پشتوانه خانواده های خود توانستند پیروزی های بزرگی در نبرد با دشمنان برای کشورمان رقم بزنند، براین اساس در ارتش جمهوری اسلامی ایران نباید نسبت به جایگاه مهم و با ارزش خانواده غفلتی صورت پذیرد و باید به این همه رشادت و ایثارگری به جدیت پرداخته شود.

 

سرهنگ رضا کلهری در ادامه بیان داشت: در رابطه با مشارکت نوجوانان در دفاع مقدس نیز خانواده ها  نقش موثری را ایفا کردند،  همسران و مادران رزمندگان نه تنها مانع از اعزام شوهران و فرزندان شان به مناطق عملیاتی نشده اند بلکه بهترین یاوران و مربیان برای آنها بوده اند. آنان در غیاب همسران خود بهترین سرپرست خانواده بوده و به زیباترین شکل خانه را اداره کرده و فرزندان برومندی را پرورش داده اند.

 

فرمانده منطقه پدافندهوایی منطقه جنوب در ادامه بازدید از جزیره خارگ با حضور در منزل ایثارگر پدافندهوایی در ۸ سال جنگ تحمیلی، دفاع مقدس را جلوه ای روشن و انکارناپذیر از ایثار ، عشق و شجاعت برشمرد و اظهار کرد: فرهنگ دیدار با خانواده های معزز و معظم شهدا و ایثارگران باید در بین آحاد مردم و بالاخص نیروهای مسلح بعنوان یک امر ضروری و بنیادی نهادینه شود که این امر در راستای حفظ ارزش های انقلاب خواهد بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید