کد خبر : ۳,۴۶۸
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۵۹
پیام تبریک رییس مجمع عمومی بسیج خارگ به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران
خارگ نیوز: رییس مجمع عمومی بسیج خارگ سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش خارگ نیوز؛ رییس مجمع عمومی بسیج خارگ طی پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه سبز پوشان حریم ولایت و نظام تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد: 

بسم رب شهدا

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی متعهد، مردمی و برخاسته از آرمان‌های حق طلبانه و آزادیخواهانه ملت ایران است که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در دوم اردیبهشت ماه سال 1358 با تشکیل این نهاد پشتوانه‌ ی محکمی برای انقلاب و مردم مسلمان ایران به یادگار نهادند.
سپاه پاسداران در سایه روحیه انقلابی و معنوی توانسته نقش تعیین کننده‌ای در دفع توطئه های ایادی استکبار به جمهوری اسلامی ایفا و درس تلخی به دشمنان اسلام بدهد و حفظ و استمرار نظام جمهوری اسلامی را تضمین کند.
امروزه پس از گذشت بیش از 40 سال از تاسیس این نیروی ارزشی و پرافتخار، برگ‌های زرین حماسه، ایثار و افتخار در تمام ادوار انقلاب اسلامی به ویژه در دوران دفاع مقدس و مقابله با ضد انقلاب و مزدوران استکبار جهانی و نیز حمایت ها و همراهی با جبهه مقاومت اسلامی در شکست داعش و تروریسم تکفیری در عراق و سوریه و در عرصه جنگ های نیابتی و همچنین مشارکت و ایفای نقش در حوزه سازندگی ،محرومیت زدایی و مردم یاری شکل گرفته و بالنده‌تر و مقتدرتر از گذشته در راه حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند امام راحل(ره) و کیان نظام اسلامی تلاش می کند و امید و پشتوانه ای محکم برای مردم و نظام مقدس اسلامی شده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به غیور مردان سپاه بویژه فرماندهان،پرسنل و سربازان عزیز سپاه پاسداران تبریک عرض نموده، امید است با اتکال به خداوند متعال این نیروی مردمی، بیش از پیش در راستای تحقق رسالت های خویش موفق باشند.

مهدی باقری 

رییس مجمع عمومی بسیج جزیره مقاوم خارگ

جزیره مقاوم خارگ

کلیدواژه ها: مهدی باقری 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید