کد خبر : ۳۴,۶۳۲
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۲۲:۴۲
تداوم انقلاب به ارزش‌های دوران دفاع مقدس نیاز دارد
خارگ نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر گفت:تداوم و تقویت انقلاب به ارزش‌های دوران دفاع مقدس یعنی خودباوری و رشد باور‌های دینی نیاز دارد.
به گزارش خارگ نیوز، سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته دفاع مقدس بیان کرد: آنچه باعث پیروزی ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس شد اعتماد به نفس، خودباوری و رشد باور‌های دینی بود و امروز هم کشور برای رسیدن به قله‌های افتخار و تداوم و تقویت انقلاب به این ارزش‌ها نیاز دارد.
 
او ادامه داد: تاثیر این خودباوری بعد از جنگ در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و دستیابی به فناوری‌های نوین به خوبی قابل مشاهده است.
 
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد، تاکید کرد: سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی نیز در جهان کمرنگ شده است. فرار آمریکا از افغانستان و سایر کشور‌هایی که سال‌ها به آن‌ها تجاوز کرده، نمونه‌ای از شکست استکبار جهانی است.
 
رزمجو با بیان اینکه مرز‌های ایران اسلامی امنیت خوبی دارند عنوان کرد: امروز خاکریز‌های ما فضای مجازی و جنگ نرمی است که دشمن علیه انقلاب اسلامی آغاز کرده و عقاید مردم انقلابی ایران را هدف قرار داده است. تلاش می‌شود با همت و قلم اصحاب رسانه در این جنگ نیز پیروز میدان باشیم.
 
او همچنین با اشاره به اینکه سپاه امام صادق (ع) بوشهر ۸۵۸ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار می‌کند، افزود: تجلیل از ۱۲ هزار پیشکسوت دفاع مقدس، آغاز ساخت چند حوزه مقاومت، غبارروبی گلزار شهدا، تجلیل از کارکنان درمان فعال در مراکز واکسیناسیون، برگزاری همایش تبیین نقش ولایت و رهبری در شکست حصر آبادان، اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر، توزیع پنج هزار بسته کمک مومنانه و برگزاری بزرگداشت فرماندهان شهید از جمله این برنامه‌ها است.
 
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به کارنامه موفق سپاه در ارائه خدمات به مردم، گفت: برای راه اندازی مراکز واکسیناسیون ۱۴۰ نفر از پزشکان، پرستاران، بهیاران و پیراپزشکان به کمک دانشگاه علوم پزشکی آمده‎اند.
 
رزمجو عنوان کرد: همچنین سپاه استان تاکنون ۲ ایستگاه واکسیناسیون و یک مرکز سرم درمانی در استان راه اندازی کرده است.
 
او بیان کرد: از ابتدای امسال تا کنون ۳۶ میلیارد و ۷۴۹ میلیون تومان اعتبار برای تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی، بهداشتی، نوشت‌افزار، جهیزیه، کارت هدیه و غذای گرم میان نیازمندان هزینه شده و این اقلام به همت گروه‌های جهادی و پایگاه‌های مقاومت توزیع شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید