کد خبر : ۳۴,۳۶۱
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۹:۱۳
بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بوشهر به زیر ۳۰۰ نفر رسید
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر، تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان را ۲۹۰ نفر اعلام کرد.
به گزارش خارگ نیوز، سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند که ۲۸ نفرشان به طور قطع به کرونا دچار هستند.
 
او با اشاره به اینکه اکنون ۲۹۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند، ادامه داد: ۴۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه در حال درمان هستند که ۱۳ نفر از آنان در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
 
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر قربانیان جدید کرونا در این استان را ۳ مرد ۶۹، ۴۴ و ۴۳ ساله عنوان کرد که سابقه بیماری سندرم داون و دیابت داشته‌اند.
 
کشمیری بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته ۸۰ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۵۶ به کرونا مبتلا بودند.
 
به گفته او، از آغاز شیوع کرونا در  استان بوشهر تا کنون ۸۴ هزار و ۲۲۶ مبتلا به این ویروس شناسایی شده‌اند که از این تعداد، هزار و ۹۱۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید