کد خبر : ۳۴,۲۹۸
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۲۳:۰۷
سرعت بادهای شمالی در بوشهر افزایش می‌یابد
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امروز سرعت وزش بادهای شمالی روی دریا و سواحل استان افزایش می‌یابد و با این شرایط وقوع گرد و خاک دور از انتظار نیست.
به گزارش خارگ نیوز، محمدرضا انصاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد تا اواخر هفته در برخی از ساعت‌ها سرعت وزش بادهای شمال غربی روی دریا و در سواحل استان به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌یابد و خلیج فارس نیز به تناوب برای ساعت‌هایی مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود.
 
وی بیان کرد: در این مدت گرد و خاک محلی نیز در برخی از نقاط دور از انتظار نیست.
 
انصاری ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده جهت وزش باد در استان بیشتر شمال غربی تا غربی با سرعت ۸ تا ۳۲ و در ساعت‌هایی تا ۴۲ کیلومتر در ساعت و در فراساحل گاهی ۱۶ تا ۴۴ کیلومتر در ساعت خواهد بود.
کارشناس ادره کل هواشناسی بوشهر ادامه داد: در مدت یاد شده ارتفاع موج دریا ۶۰ تا ۱۲۰ و در فراساحل گاهی ۹۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر و در مناطق جنوبی در ساعت‌هایی از بعدازظهر تا اوایل شب ۹۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر پیش‌بینی می‌شود.
 
انصاری افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ۰۰:۵۰ دقیقه بامداد، جزر اول ساعت ۰۸:۳۲، مد دوم ساعت ۱۳:۵۵ و جزر دوم ساعت ۱۸:۲۳ دقیقه خواهد بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید