کد خبر : ۳,۳۰۵
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۴۷
تمرین‌های تیم شاهین شهرداری انفرادی درحال انجام است
خارگ نیوز: سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهرگفت: سرمربی تیم در شرایط کنونی تاکید بر انجام تمرین‌های انفرادی و حفظ آمادگی بدنی بازیکنان دارد.
به گزارش خارگ نیوز؛ خداکرم ایزدپناه روز جمعه در این رابطه افزود: از زمان تعطیلی لیگ برتر طبق پروتکل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا رفتار شده و حتی در مقطعی از تمام عوامل باشگاه آزمایش‌های مربوط به بیماری کرونا را انجام‌ شد.

وی بیان کرد: در ارتباط تلفنی با میشو کریستیچوویچ سرمربی کروات وی با تاکید فراوان عنوان کردند تمام بازیکنان طبق برنامه کادر فنی تمرین‌ها را بصورت انفرادی دنبال کنند و با شپارویچ، کریمیان و بحرینی به عنوان سایر اعضای کادرفنی در ارتباط باشند.

ایزدپناه ادامه داد: همچنین مقرر شده گزارش روزانه تمرین‌های انفرادی بازیکنان به کادر فنی بصورت روزانه ارسال شود تا در صورت ادامه رقابت‌های لیگ برتر با آمادگی مناسب وارد میدان شوند.

سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر افزود:سرمربی تیم در اولین فرصت که شرایط پروازهای بین المللی فراهم شود به بوشهر باز خواهد گشت.

وی گفت: امیدواریم هر چه زودتر با تلاش‌های شبانه روزی و بی شائبه کادر درمانی و مسئولان و همراهی هوشمندانه نیروهای مردمی شرایط کشور به شرایط عادی بازگردد و شاهد سلامتی و شادمانی جامعه باشیم.

شاهین شهرداری بوشهر اکنون با ۱۶ امتیاز در رده پانزدهم جدول لیگ برتر فوتبال کشور فرار دارد.

کلیدواژه ها: شاهین بوشهر 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید