کد خبر : ۳۲,۴۹۹
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ۰۶:۰۶
پیام مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران بمناسبت روز خبرنگار
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران ، با صدور پیامی روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.
به گزارش خارگ نیوز، متن پیام عباس اسدروز به این شرح می باشد.
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
 
هفدهم مردادماه به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است و این روز یادآور بزرگ مردان و زنانی است که با قلم و زبان روشنگرشان تصویری شفاف و دقیق از نمای جامعه خویش را در عمق جان و اندیشه ها ترسیم می کنند.
 
 
بی تردید همانگونه که خبرنگاران به‌عنوان راویان صدیق جامعه، با زبان گویای خود در عرصه اطلاع‌رسانی گام بر می‌دارند تا حقایق را به‌درستی و شفاف به اطلاع مردم برسانند؛ به‌عنوان مشاوران عرصه ارتباطات و رسانه ای مدیران و مسئولان در راه اعتلا، توسعه و پیشرفت نظام اسلامی گام برمی دارند و با درایت و دوراندیشی خود، زمینه ساز تحقق اهداف و اولویت های نظام و منافع ملی هستند و البته در شرایط حساس و ویژه کنونی نقش بسیار مهمی در تقویت امنیت روانی و حفظ فضای امید و اعتماد در جامعه ایفا می کنند.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت  ۱۷ مرداد ؛ روز خبرنگار؛ این روز را به خبرنگاران ، روزنامه‌نگاران و همه فعالان عرصه آگاهی و روشنگری به ویژه خبرنگاران فعال در حوزه صنعت عظیم نفت کشور تبریک گفته و از ایشان تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت و آگاهی‌بخشی ، بیش از پیش موفق و سرافراز باشند .

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید