کد خبر : ۳۲۰
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۰۶
برخی نمی‌خواهند استقلال موفق باشد/ باید استراماچونی را توجیه کرد!
خارگ نیوز: مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: هستند کسانی که نمی خواهند استقلال موفق باشد و می خواهند به این تیم ضربه بزنند.
به گزارش خارگ نیوز، محسن گروسی در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص استعفای استراماچونی گفت: او از یک کشور بسیار سطح بالا آمده. سرمربی آبی پوشان در یک فوتبال حرفه ای بزرگ شده، اصولی کار می کند و نبود امکانات باعث اذیت او می‌شود.

وی تاکید کرد: البته او باید توجیه شده باشد که امکانات فوتبال ایران در همین حد است و باید با آن کنار بیاید البته متاسفانه برخی دنبال این هستند تا استقلال را وارد حاشیه کرده و اجازه ندهند این تیم آرامش داشته باشد.

مهاجم پیشین استقلال در خصوص اعتراض هواداران به باخت آبی پوشان برابر پیکان و راه ندادن آنها برای تماشای این بازی گفت: هواداران استقلال باید صبور باشند و آرامش خود را حفظ کنند. به طور حتم بازیهای تدارکاتی برای این است که سرمربی تیم بتواند نقاط قوت و ضعف خود را برطرف کرده و نسبت به بازیکنانش آشنایی بیشتری پیدا کند. ضمن اینکه معمولا این بازیهای تدارکاتی پشت درهای بسته برگزار می‌شود تا سرمربی با آرامش بیشتری به همه بازیکنانش بازی داده و بداند در چه پست هایی می تواند از انها استفاده کند. بنابراین حق مسلم یک مربی است که بازیهای تدارکاتی را در پشت درهای بسته انجام دهد.

گروسی خاطرنشان کرد: باختن در دیدارهای تدارکاتی اشکال بزرگی نیست. تیم ها می خواهند نفراتشان را بشناسند و سرمربی به نقاط ضعف تیمش پی ببرد. بنابراین هواداران نباید نسبت به این مسئله معترض بوده و علیه برخی ها شعار دهند بلکه باید از تیمشان حمایت کرده و آرامش را به تیم برگردانند. گروسی در ادامه گفت: تیم های بزرگ دنیا هم در بازیهای تدارکاتی شکست را پذیرا می شوند تا با برطرف کردن ایرادهایشان، تیمی پرقدرت را وارد بازیهای رسمی کنند. بارها دیده ایم که تماشاگران آنها حتی زمان باخت، تیم شان را حمایت می کنند. بنابراین هواداران استقلال هم باید این مسئله را الگوی خود قرار داده و تحت هر شرایطی از تیم شان پشتیبانی کنند.

مهاجم پیشین استقلال در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می تواند فصل موفقی را پشت سر بگذارد، گفت: شرایط استقلال مناسب است، آنها بازیهای تدارکاتی خوبی را انجام داده اند البته باید منتظر بمانیم تا لیگ شروع شود و بعد در این خصوص صحبت کنیم اما همه باید دست به دست هم دهیم تا حاشیه ها را از استقلال دور کرده، آرامش را به تیم تزریق کرد تا استقلال بتواند شروعی موفق در لیگ داشته باشد و در پایان هم پس از گذشت چند سال جام را بالای سر ببرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید