کد خبر : ۳,۱۹۶
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۱۳
تردد خودروها در ورودی و خروجی‌های استان بوشهر ۸۵ درصد کاهش یافت
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تردد خودروها در ورودی و خروجی‌های این استان را ۸۵ درصد کاهش داد.
به گزارش خارگ نیوز؛ سردار خلیل واعظی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع این بیماری، محدودیت تردد در سراسر استان اعمال شده‌است

وی بیان کرد: از ۲۵ اسفند ۹۸ تا ۹ فروردین سال جاری تصادفات جاده‌ای در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش ۶۵ درصدی داشته‌است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر یادآور شد: کنترل ورودی و خروجی‌های استان و شهرهابا نیروی انتظامی و بسیج است که در اجرای این طرح از تردد غیر ضرور خودروها بجد ممانعت به عمل می‌آید.

واعظی اظهار داشت: خودروهای امدادی، درمانی، پلیس و کامیون‌های حامل انرژی و سوخت و خودروهای حمل کالا و مایحتاج ضروری مردم مشمول این طرح نمی‌شوند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: در این طرح ضمن جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای رانندگان متخلف، وسیله نقلیه آنها نیز به مدت یک ماه توقیف خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه اجرای این طرح بدون مشارکت و همکاری مردم امکان پذیر نیست،گفت: این محدودیت‌ها فقط برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در جامعه اجرا می‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید