کد خبر : ۳,۱۹۴
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۰۸
خودرو متخلفان طرح فاصله‌گذاری اجتماعی یک‌ماه توقیف می‌شود
خارگ نیوز: جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در صورت تخلف و توجه نکردن به مقررات آمد و شد و تمرد از دستور ماموران، خودروی فرد متخلف به مدت یک ماه توقیف و قبض جریمه به مبلغ پنج میلیون ریال برای وی صادر می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز؛ سرهنگ حیدر سوسنی یکشنبه‌شب در این ارتباط افزود: باتوجه به ممنوعیت و محدودیت‌های تردد برای مقابله با کرونا و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در همه مبادی ورودی و خروجی‌های استان‌ بوشهر و شهرها ممنوعیت و محدودیت‌هایی برای تردد وسایل نقلیه در دست اجرا است.
وی بیان کرد: توصیه و تاکید پلیس بر آن است که شهروندانی که در زمان حاضر در منازل خود هستند به هیچ عنوان برنامه‌ریزی برای سفر نداشته باشند، زیرا به آنها اجازه خروج از شهرها و استان داده نمی‌شود.
سوسنی ادامه داد: در زمان حاضر ورودی‌های همه شهرهای استان بوشهربا حضور پلیس و سایر عوامل اجرایی با شدت و دقت کنترل می‌شود و تنها به افراد ساکن استان و ساکن هر شهر اجازه ورود داده می‌شود.
وی بیان کرد: از ترددهای غیر ضرور در جاده‌های بین شهری جلوگیری می‌شود و افراد بومی استان اجازه ورود به شهرهای غیر محل سکونت خود را ندارند و تنها می‌توانند از کنار گذرها و یا جاده‌های کمربندی شهرهای طول مسیر برای رسیدن به مقصد استفاده کنند و وارد شهر محل سکونت خود شوند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید